Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Płomień Kostrze 9 24 45:14 8 0 1 4 12 19:5 4 0 0 5 12 26:9 4 0 1
2 Sokół Rybna 9 21 37:13 7 0 2 4 9 18:6 3 0 1 5 12 19:7 4 0 1
3 Skawinka II Skawina 9 19 14:11 6 1 2 4 10 7:4 3 1 0 5 9 7:7 3 0 2
4 Borkowianka Borek Szlachecki 9 16 25:18 5 1 3 4 6 10:9 2 0 2 5 10 15:9 3 1 1
5 Trzebol Wielkie Drogi 9 16 24:20 5 1 3 5 12 18:9 4 0 1 4 4 6:11 1 1 2
6 Nadwiślan Rusocice 9 13 23:23 4 1 4 5 10 17:10 3 1 1 4 3 6:13 1 0 3
7 Kaszowianka II Kaszów 9 12 30:22 4 0 5 5 9 21:12 3 0 2 4 3 9:10 1 0 3
8 Błękitni Czułówek 9 8 27:35 2 2 5 5 4 13:20 1 1 3 4 4 14:15 1 1 2
9 Rzozovia Rzozów 9 3 14:33 1 0 8 5 0 4:18 0 0 5 4 3 10:15 1 0 3
10 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 9 0 12:62 0 0 9 4 0 6:25 0 0 4 5 0 6:37 0 0 5



kolejka 1:
1 PAUZJE -
2 Błękitni Czułówek 2:6 Sokół Rybna 2022-08-2817:00
3 Skawinka II Skawina 2:1 Rzozovia Rzozów 2022-08-2717:00
4 Trzebol Wielkie Drogi 7:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-08-2816:00
5 Płomień Kostrze 8:2 Nadwiślan Rusocice 2022-08-2717:00
6 Kaszowianka II Kaszów 1:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-08-2817:00
kolejka 2:
7 Borkowianka Borek Szlachecki -
8 Nadwiślan Rusocice 3:1 Kaszowianka II Kaszów 2022-09-0316:00
9 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:8 Płomień Kostrze 2022-09-0416:00
10 Rzozovia Rzozów 1:2 Trzebol Wielkie Drogi 2022-09-0315:00
11 Sokół Rybna 3:1 Skawinka II Skawina 2022-09-0316:00
12 PAUZJE Błękitni Czułówek -
kolejka 3:
13 Błękitni Czułówek -
14 Skawinka II Skawina PAUZJE 2022-09-1117:00
15 Trzebol Wielkie Drogi 2:1 Sokół Rybna 2022-09-1117:00
16 Płomień Kostrze 4:1 Rzozovia Rzozów 2022-09-1016:30
17 Kaszowianka II Kaszów 9:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-09-1117:00
18 Borkowianka Borek Szlachecki 3:2 Nadwiślan Rusocice 2022-09-1117:00
kolejka 4:
19 Nadwiślan Rusocice -
20 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:7 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-09-1816:00
21 Rzozovia Rzozów 1:6 Kaszowianka II Kaszów 2022-09-1716:30
22 Sokół Rybna 3:2 Płomień Kostrze 2022-09-1716:00
23 PAUZJE Trzebol Wielkie Drogi -
24 Błękitni Czułówek 0:2 Skawinka II Skawina 2022-09-1814:00
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina -
26 Trzebol Wielkie Drogi 5:2 Błękitni Czułówek 2022-09-2516:00
27 Płomień Kostrze PAUZJE -
28 Kaszowianka II Kaszów 2:6 Sokół Rybna 2022-09-2416:00
29 Borkowianka Borek Szlachecki 6:0 Rzozovia Rzozów 2022-09-2516:00
30 Nadwiślan Rusocice 5:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-09-2416:00
kolejka 6:
31 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa -
32 Rzozovia Rzozów 1:2 Nadwiślan Rusocice 2022-10-0116:00
33 Sokół Rybna 2:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-10-0116:00
34 PAUZJE Kaszowianka II Kaszów -
35 Błękitni Czułówek 3:6 Płomień Kostrze 2022-10-0212:30
36 Skawinka II Skawina 2:2 Trzebol Wielkie Drogi 2022-10-0216:00
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi -
38 Płomień Kostrze 3:1 Skawinka II Skawina 2022-10-0816:00
39 Kaszowianka II Kaszów 5:3 Błękitni Czułówek 2022-10-0816:00
40 Borkowianka Borek Szlachecki PAUZJE -
41 Nadwiślan Rusocice 1:3 Sokół Rybna 2022-10-0816:00
42 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:8 Rzozovia Rzozów 2022-10-0916:00
kolejka 8:
43 Rzozovia Rzozów -
44 Sokół Rybna 10:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-10-1515:30
45 PAUZJE Nadwiślan Rusocice -
46 Błękitni Czułówek 2:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-10-1612:30
47 Skawinka II Skawina 2:1 Kaszowianka II Kaszów 2022-10-1615:30
48 Trzebol Wielkie Drogi 2:4 Płomień Kostrze 2022-10-1615:00
kolejka 9:
49 Płomień Kostrze -
50 Kaszowianka II Kaszów 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2022-10-2215:00
51 Borkowianka Borek Szlachecki 0:1 Skawinka II Skawina 2022-10-2215:00
52 Nadwiślan Rusocice 4:4 Błękitni Czułówek 2022-10-2214:00
53 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa PAUZJE -
54 Rzozovia Rzozów 0:3 Sokół Rybna 2022-10-2215:30
kolejka 10:
55 Sokół Rybna -
56 PAUZJE Rzozovia Rzozów -
57 Błękitni Czułówek 6:4 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2022-10-3012:30
58 Skawinka II Skawina 1:0 Nadwiślan Rusocice 2022-10-3011:00
59 Trzebol Wielkie Drogi 2:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2022-10-3014:00
60 Płomień Kostrze 4:1 Kaszowianka II Kaszów 2022-10-2911:00
kolejka 11:
61 Kaszowianka II Kaszów -
62 Borkowianka Borek Szlachecki 1:6 Płomień Kostrze 2022-11-0513:30
63 Nadwiślan Rusocice 4:2 Trzebol Wielkie Drogi 2022-11-0514:00
64 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:2 Skawinka II Skawina 2022-11-0614:00
65 Rzozovia Rzozów 1:5 Błękitni Czułówek 2022-11-0514:00
66 Sokół Rybna PAUZJE -