HPPK "Piąta liga kobiet"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dunajec Nowy Sącz 8 21 40:6 7 0 1 4 12 11:2 4 0 0 4 9 29:4 3 0 1
2 Respekt II Myślenice 8 18 34:12 6 0 2 3 6 7:6 2 0 1 5 12 27:6 4 0 1
3 Tramwaj Kraków 8 16 28:17 5 1 2 4 7 12:12 2 1 1 4 9 16:5 3 0 1
4 Novi Narama 8 16 14:7 5 1 2 4 10 9:1 3 1 0 4 6 5:6 2 0 2
5 Lubomir Wiśniowa 8 11 23:21 3 2 3 5 6 16:16 2 0 3 3 5 7:5 1 2 0
6 Skalnik Trzemeśnia 8 10 22:17 3 1 4 4 3 10:9 1 0 3 4 7 12:8 2 1 1
7 Pogorzanka II Pogorzyce 8 9 18:24 3 0 5 3 6 8:4 2 0 1 5 3 10:20 1 0 4
8 Filkówka Barwałd Średni 8 4 13:19 1 1 6 4 1 3:11 0 1 3 4 3 10:8 1 0 3
9 Skawa Jaroszowice 8 0 3:72 0 0 8 5 0 1:57 0 0 5 3 0 2:15 0 0 3

8 sierpnia 2022 r. wycofała się z ligi Zielonka Wrząsowice. 1 września Tramwaj Kraków zastąpił wycofaną Zielonkę Wrząsowice. 2 września Skawinka Skawina wycofała się z rozgrywek. Mecz 2. kolejki z 11.09.2002 Novi Narama - Skawa Jaroszowice 3-0 walkower (Skawa nie miała na tyle zawodniczek i oddała zawody walkowerem)



kolejka 1:
1 Novi Narama 2:0 Respekt II Myślenice 2022-09-0414:00
2 Skawa Jaroszowice 0:9 Filkówka Barwałd Średni 2022-09-0410:00
3 Tramwaj Kraków 6:3 Pogorzanka II Pogorzyce 2022-10-2719:30
4 Lubomir Wiśniowa 0:2 Dunajec Nowy Sącz 2022-09-0410:00
5 Skalnik Trzemeśnia PAUZJE 2022-12-31
kolejka 2:
6 Respekt II Myślenice PAUZJE -
7 Dunajec Nowy Sącz 4:1 Skalnik Trzemeśnia 2022-09-1112:00
8 Pogorzanka II Pogorzyce 2:4 Lubomir Wiśniowa 2022-09-1111:00
9 Filkówka Barwałd Średni 0:3 Tramwaj Kraków 2022-11-1313:00
10 Novi Narama 3:0 Skawa Jaroszowice 2022-09-11
kolejka 3:
11 Skawa Jaroszowice 0:11 Respekt II Myślenice 2022-09-1811:00
12 Tramwaj Kraków 3:2 Novi Narama 2022-09-1813:30
13 Lubomir Wiśniowa 3:0 Filkówka Barwałd Średni 2022-09-1810:00
14 Skalnik Trzemeśnia 6:2 Pogorzanka II Pogorzyce 2022-11-0612:00
15 PAUZJE Dunajec Nowy Sącz -
kolejka 4:
16 Respekt II Myślenice 3:0 Dunajec Nowy Sącz 2022-09-2411:00
17 Pogorzanka II Pogorzyce PAUZJE -
18 Filkówka Barwałd Średni 2:2 Skalnik Trzemeśnia 2022-09-2416:00
19 Novi Narama 1:1 Lubomir Wiśniowa 2022-09-2516:00
20 Skawa Jaroszowice 0:8 Tramwaj Kraków 2022-09-2516:00
kolejka 5:
21 Tramwaj Kraków 1:5 Respekt II Myślenice 2022-10-0211:30
22 Lubomir Wiśniowa 9:2 Skawa Jaroszowice 2022-11-0610:00
23 Skalnik Trzemeśnia 0:1 Novi Narama 2022-10-0211:00
24 PAUZJE Filkówka Barwałd Średni -
25 Dunajec Nowy Sącz 3:0 Pogorzanka II Pogorzyce 2022-10-0211:00
kolejka 6:
26 Respekt II Myślenice 2:5 Pogorzanka II Pogorzyce 2022-10-0811:00
27 Filkówka Barwałd Średni 0:4 Dunajec Nowy Sącz 2022-10-0916:00
28 Novi Narama PAUZJE -
29 Skawa Jaroszowice 0:6 Skalnik Trzemeśnia 2022-10-0911:00
30 Tramwaj Kraków 2:2 Lubomir Wiśniowa 2022-10-0914:30
kolejka 7:
31 Lubomir Wiśniowa 2:9 Respekt II Myślenice 2022-10-1610:00
32 Skalnik Trzemeśnia 3:4 Tramwaj Kraków 2022-10-1611:00
33 PAUZJE Skawa Jaroszowice -
34 Dunajec Nowy Sącz 2:0 Novi Narama 2022-10-1612:00
35 Pogorzanka II Pogorzyce 3:0 Filkówka Barwałd Średni 2022-10-1513:00
kolejka 8:
36 Respekt II Myślenice 2:1 Filkówka Barwałd Średni 2022-10-2211:00
37 Novi Narama 3:0 Pogorzanka II Pogorzyce 2022-12-31
38 Skawa Jaroszowice 1:23 Dunajec Nowy Sącz 2022-10-2311:00
39 Tramwaj Kraków PAUZJE 2022-10-22
40 Lubomir Wiśniowa 2:3 Skalnik Trzemeśnia 2022-10-2310:00
kolejka 9:
41 Skalnik Trzemeśnia 1:2 Respekt II Myślenice 2022-10-3012:00
42 PAUZJE Lubomir Wiśniowa -
43 Dunajec Nowy Sącz 2:1 Tramwaj Kraków 2022-10-3012:00
44 Pogorzanka II Pogorzyce 3:0 Skawa Jaroszowice 2022-10-3010:00
45 Filkówka Barwałd Średni 1:2 Novi Narama 2022-10-3014:00