Nowy Sacz: Klasa okręgowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Podhalanin Biecz 15 41 48:12 13 2 0 7 21 26:5 7 0 0 8 20 22:7 6 2 0
2 Sokół Stary Sącz 15 32 47:22 9 5 1 8 15 24:12 4 3 1 7 17 23:10 5 2 0
3 Gród Podegrodzie 15 27 51:21 8 3 4 8 11 28:15 3 2 3 7 16 23:6 5 1 1
4 Sandecja II 15 26 56:19 8 2 5 7 13 15:8 4 1 2 8 13 41:11 4 1 3
5 ULKS Korzenna 15 26 28:24 7 5 3 8 13 13:8 3 4 1 7 13 15:16 4 1 2
6 LKS Zagórzany 15 23 36:25 6 5 4 8 14 22:11 4 2 2 7 9 14:14 2 3 2
7 Łosoś Łososina Dolna 15 23 26:28 7 2 6 7 10 14:15 3 1 3 8 13 12:13 4 1 3
8 Biegoniczanka 15 21 35:29 6 3 6 7 10 20:16 3 1 3 8 11 15:13 3 2 3
9 Amator Paszyn 15 19 27:43 6 1 8 8 10 15:22 3 1 4 7 9 12:21 3 0 4
10 Skalnik Kamionka Wielka 15 18 26:29 5 3 7 8 10 14:12 3 1 4 7 8 12:17 2 2 3
11 Zyndram Łącko 15 18 25:32 6 0 9 8 9 18:18 3 0 5 7 9 7:14 3 0 4
12 LKS Kobylanka 15 17 17:26 5 2 8 6 10 11:8 3 1 2 9 7 6:18 2 1 6
13 Hart Tęgoborze 15 17 17:26 5 2 8 7 16 15:6 5 1 1 8 1 2:20 0 1 7
14 Helena Nowy Sącz 15 16 26:33 5 1 9 8 10 14:16 3 1 4 7 6 12:17 2 0 5
15 Poprad Rytro 15 13 29:40 3 4 8 7 7 10:19 2 1 4 8 6 19:21 1 3 4
16 LKS Biała Brunary 15 3 12:97 1 0 14 8 0 6:50 0 0 8 7 3 6:47 1 0 6



kolejka 1:
1 Amator Paszyn 0:4 Podhalanin Biecz 2022-08-1218:00
2 Sokół Stary Sącz 2:2 LKS Kobylanka 2022-08-1318:00
3 LKS Biała Brunary 0:25 Sandecja II 2022-08-1315:00
4 ULKS Korzenna 2:2 Biegoniczanka 2022-08-1218:00
5 Skalnik Kamionka Wielka 1:2 Łosoś Łososina Dolna 2022-08-1318:00
6 Helena Nowy Sącz 1:0 Hart Tęgoborze 2022-08-1317:30
7 Gród Podegrodzie 3:3 Poprad Rytro 2022-08-1317:00
8 Zyndram Łącko 4:0 LKS Zagórzany 2022-08-0618:00
kolejka 2:
9 Podhalanin Biecz 3:1 Zyndram Łącko 2022-08-1516:00
10 Poprad Rytro 3:3 LKS Zagórzany 2022-08-1516:00
11 Hart Tęgoborze 0:2 Gród Podegrodzie 2022-08-1517:30
12 Łosoś Łososina Dolna 2:1 Helena Nowy Sącz 2022-08-1518:00
13 Biegoniczanka 4:1 Skalnik Kamionka Wielka 2022-08-1517:30
14 Sandecja II 4:1 ULKS Korzenna 2022-08-1517:30
15 LKS Biała Brunary 0:1 LKS Kobylanka 2022-08-1517:00
16 Amator Paszyn 2:3 Sokół Stary Sącz 2022-08-1516:00
kolejka 3:
17 Sokół Stary Sącz 2:2 Podhalanin Biecz 2022-08-2111:00
18 LKS Biała Brunary 1:3 Amator Paszyn 2022-08-2114:00
19 ULKS Korzenna 3:2 LKS Kobylanka 2022-08-2116:00
20 Skalnik Kamionka Wielka 1:1 Sandecja II 2022-08-2117:00
21 Helena Nowy Sącz 2:0 Biegoniczanka 2022-08-2017:00
22 Gród Podegrodzie 1:3 Łosoś Łososina Dolna 2022-08-2016:30
23 LKS Zagórzany 5:0 Hart Tęgoborze 2022-08-2117:00
24 Zyndram Łącko 4:3 Poprad Rytro 2022-08-2017:00
kolejka 4:
25 Podhalanin Biecz 5:2 Poprad Rytro 2022-08-2711:00
26 Hart Tęgoborze 2:0 Zyndram Łącko 2022-08-2817:30
27 Łosoś Łososina Dolna 2:2 LKS Zagórzany 2022-08-2817:30
28 Biegoniczanka 0:6 Gród Podegrodzie 2022-08-2817:30
29 Sandecja II 6:1 Helena Nowy Sącz 2022-11-1214:00
30 LKS Kobylanka 1:1 Skalnik Kamionka Wielka 2022-08-2716:00
31 Amator Paszyn 4:0 ULKS Korzenna 2022-08-2817:00
32 Sokół Stary Sącz 7:1 LKS Biała Brunary 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 LKS Biała Brunary 2:3 Podhalanin Biecz 2022-08-3117:30
34 ULKS Korzenna 1:1 Sokół Stary Sącz 2022-08-3117:30
35 Skalnik Kamionka Wielka 1:2 Amator Paszyn 2022-08-3117:30
36 Helena Nowy Sącz 3:0 LKS Kobylanka 2022-08-3117:30
37 Gród Podegrodzie 2:0 Sandecja II 2022-08-3117:30
38 LKS Zagórzany 3:2 Biegoniczanka 2022-08-3117:30
39 Zyndram Łącko 0:1 Łosoś Łososina Dolna 2022-08-3117:30
40 Poprad Rytro 2:0 Hart Tęgoborze 2022-08-3117:30
kolejka 6:
41 Podhalanin Biecz 4:0 Hart Tęgoborze 2022-09-0316:00
42 Łosoś Łososina Dolna 3:2 Poprad Rytro 2022-09-0417:00
43 Biegoniczanka 1:2 Zyndram Łącko 2022-09-0417:00
44 Sandecja II 0:2 LKS Zagórzany 2022-09-0313:00
45 LKS Kobylanka 0:4 Gród Podegrodzie 2022-09-0317:30
46 Amator Paszyn 2:0 Helena Nowy Sącz 2022-09-0411:00
47 Sokół Stary Sącz 5:2 Skalnik Kamionka Wielka 2022-09-0411:00
48 LKS Biała Brunary 1:2 ULKS Korzenna 2022-09-0414:00
kolejka 7:
49 ULKS Korzenna 1:1 Podhalanin Biecz 2022-11-1111:00
50 Skalnik Kamionka Wielka 2:3 LKS Biała Brunary 2022-09-1116:00
51 Helena Nowy Sącz 3:5 Sokół Stary Sącz 2022-09-1016:00
52 Gród Podegrodzie 5:1 Amator Paszyn 2022-09-1017:00
53 LKS Zagórzany 3:0 LKS Kobylanka 2022-11-1112:00
54 Zyndram Łącko 0:1 Sandecja II 2022-09-1117:00
55 Poprad Rytro 0:4 Biegoniczanka 2022-09-1116:00
56 Hart Tęgoborze 0:0 Łosoś Łososina Dolna 2022-09-1117:00
kolejka 8:
57 Podhalanin Biecz 5:0 Łosoś Łososina Dolna 2022-09-1716:00
58 Biegoniczanka 1:1 Hart Tęgoborze 2022-09-1816:30
59 Sandecja II 0:0 Poprad Rytro 2022-09-1811:00
60 LKS Kobylanka 3:0 Zyndram Łącko 2022-09-1711:00
61 Amator Paszyn 0:4 LKS Zagórzany 2022-09-1811:00
62 Sokół Stary Sącz 2:4 Gród Podegrodzie 2022-09-1716:30
63 LKS Biała Brunary 1:6 Helena Nowy Sącz 2022-09-1814:00
64 ULKS Korzenna 0:0 Skalnik Kamionka Wielka 2022-09-1816:30
kolejka 9:
65 Skalnik Kamionka Wielka 1:2 Podhalanin Biecz 2022-09-2516:30
66 Helena Nowy Sącz 1:2 ULKS Korzenna 2022-09-2416:00
67 Gród Podegrodzie 13:0 LKS Biała Brunary 2022-09-2515:30
68 LKS Zagórzany 1:1 Sokół Stary Sącz 2022-09-2515:00
69 Zyndram Łącko 1:4 Amator Paszyn 2022-09-2416:30
70 Poprad Rytro 0:1 LKS Kobylanka 2022-09-2516:00
71 Hart Tęgoborze 2:1 Sandecja II 2022-09-2511:00
72 Łosoś Łososina Dolna 2:3 Biegoniczanka 2022-09-2516:30
kolejka 10:
73 Podhalanin Biecz 3:1 Biegoniczanka 2022-10-0114:00
74 Sandecja II 2:1 Łosoś Łososina Dolna 2022-10-0214:00
75 LKS Kobylanka 1:0 Hart Tęgoborze 2022-10-0116:00
76 Amator Paszyn 3:3 Poprad Rytro 2022-10-0214:00
77 Sokół Stary Sącz 3:0 Zyndram Łącko 2022-10-0211:00
78 LKS Zagórzany 6:1 LKS Biała Brunary 2022-10-0215:00
79 ULKS Korzenna 3:1 Gród Podegrodzie 2022-10-0216:00
80 Skalnik Kamionka Wielka 3:1 Helena Nowy Sącz 2022-10-0216:00
kolejka 11:
81 Helena Nowy Sącz 1:5 Podhalanin Biecz 2022-10-0816:00
82 Gród Podegrodzie 2:3 Skalnik Kamionka Wielka 2022-10-0915:00
83 LKS Zagórzany 3:3 ULKS Korzenna 2022-10-0916:00
84 Zyndram Łącko 8:0 LKS Biała Brunary 2022-10-0816:00
85 Poprad Rytro 1:6 Sokół Stary Sącz 2022-10-0915:00
86 Hart Tęgoborze 3:2 Amator Paszyn 2022-10-0911:00
87 Łosoś Łososina Dolna 3:0 LKS Kobylanka 2022-10-0914:30
88 Biegoniczanka 2:5 Sandecja II 2022-10-0816:00
kolejka 12:
89 Podhalanin Biecz 4:1 Sandecja II 2022-10-1515:00
90 LKS Kobylanka 1:3 Biegoniczanka 2022-10-1511:00
91 Amator Paszyn 4:1 Łosoś Łososina Dolna 2022-10-1613:30
92 Sokół Stary Sącz 3:1 Hart Tęgoborze 2022-10-1516:00
93 LKS Biała Brunary 1:6 Poprad Rytro 2022-10-1614:00
94 ULKS Korzenna 0:1 Zyndram Łącko 2022-10-1611:00
95 Skalnik Kamionka Wielka 3:1 LKS Zagórzany 2022-10-1615:00
96 Helena Nowy Sącz 1:1 Gród Podegrodzie 2022-10-1515:30
kolejka 13:
97 Gród Podegrodzie 0:3 Podhalanin Biecz 2022-10-2315:00
98 LKS Zagórzany 1:2 Helena Nowy Sącz 2022-10-2315:00
99 Zyndram Łącko 1:4 Skalnik Kamionka Wielka 2022-10-2215:30
100 Poprad Rytro 2:4 ULKS Korzenna 2022-10-2315:00
101 Hart Tęgoborze 4:0 LKS Biała Brunary 2022-10-2311:00
102 Łosoś Łososina Dolna 1:4 Sokół Stary Sącz 2022-10-2315:00
103 Biegoniczanka 5:0 Amator Paszyn 2022-10-2311:00
104 Sandecja II 2:0 LKS Kobylanka 2022-10-2315:00
kolejka 14:
105 Podhalanin Biecz 2:0 LKS Kobylanka 2022-10-2914:30
106 Amator Paszyn 0:7 Sandecja II 2022-10-3014:00
107 Sokół Stary Sącz 0:0 Biegoniczanka 2022-10-3011:00
108 LKS Biała Brunary 0:4 Łosoś Łososina Dolna 2022-10-3014:00
109 ULKS Korzenna 3:0 Hart Tęgoborze 2022-10-3011:00
110 Skalnik Kamionka Wielka 2:0 Poprad Rytro 2022-10-3014:30
111 Helena Nowy Sącz 2:3 Zyndram Łącko 2022-10-2915:00
112 Gród Podegrodzie 2:2 LKS Zagórzany 2022-10-2915:00
kolejka 15:
113 LKS Zagórzany 0:2 Podhalanin Biecz 2022-11-0614:00
114 Zyndram Łącko 0:5 Gród Podegrodzie 2022-11-0513:00
115 Poprad Rytro 2:1 Helena Nowy Sącz 2022-11-0514:00
116 Hart Tęgoborze 4:1 Skalnik Kamionka Wielka 2022-11-0611:00
117 Łosoś Łososina Dolna 1:3 ULKS Korzenna 2022-11-0614:00
118 Biegoniczanka 7:1 LKS Biała Brunary 2022-11-0611:00
119 Sandecja II 1:3 Sokół Stary Sącz 2022-11-0611:00
120 LKS Kobylanka 5:0 Amator Paszyn 2022-11-0514:00