Żabno: Klasa okręgowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 14 33 56:22 11 0 3 7 21 34:7 7 0 0 7 12 22:15 4 0 3
2 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 14 27 39:20 8 3 3 7 16 24:10 5 1 1 7 11 15:10 3 2 2
3 Gosłavia Gosławice 14 26 40:20 7 5 2 7 17 23:7 5 2 0 7 9 17:13 2 3 2
4 KS Rzuchowa 14 26 33:19 8 2 4 7 14 21:8 4 2 1 7 12 12:11 4 0 3
5 Polan Żabno 14 25 35:27 8 1 5 7 16 20:10 5 1 1 7 9 15:17 3 0 4
6 LUKS Zalipie 14 24 31:27 7 3 4 7 19 17:9 6 1 0 7 5 14:18 1 2 4
7 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 14 22 26:24 6 4 4 7 12 13:13 4 0 3 7 10 13:11 2 4 1
8 Wisła Szczucin 14 22 20:34 7 1 6 7 13 11:7 4 1 2 7 9 9:27 3 0 4
9 Ładna Ładna 14 21 36:39 7 0 7 7 15 23:16 5 0 2 7 6 13:23 2 0 5
10 Szynwałd 14 18 31:32 5 3 6 7 14 18:13 4 2 1 7 4 13:19 1 1 5
11 LUKS Skrzyszów 14 13 24:31 4 1 9 7 9 19:16 3 0 4 7 4 5:15 1 1 5
12 Ikar Odporyszów 14 13 25:35 3 4 7 7 8 16:18 2 2 3 7 5 9:17 1 2 4
13 Dunajec Zbylitowska Góra 14 5 14:39 1 2 11 7 5 7:16 1 2 4 7 0 7:23 0 0 7
14 Pogórze Pleśna 14 3 16:57 0 3 11 7 2 9:21 0 2 5 7 1 7:36 0 1 6



kolejka 1:
1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:2 KS Rzuchowa 2022-11-2013:00
2 Ładna Ładna 3:0 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-08-2111:00
3 Ikar Odporyszów 4:4 LUKS Zalipie 2022-08-2117:00
4 LUKS Skrzyszów 2:1 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-08-2017:00
5 Wisła Szczucin 2:3 Polan Żabno 2022-08-2117:00
6 Gosłavia Gosławice 4:1 Pogórze Pleśna 2022-08-2018:00
7 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 5:4 Szynwałd 2022-08-2011:00
kolejka 2:
8 KS Rzuchowa 4:0 Szynwałd 2022-08-2717:00
9 Pogórze Pleśna 2:3 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-08-2717:00
10 Polan Żabno 2:2 Gosłavia Gosławice 2022-08-2718:00
11 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 8:1 Wisła Szczucin 2022-08-2717:30
12 LUKS Zalipie 1:0 LUKS Skrzyszów 2022-08-2718:00
13 Dunajec Zbylitowska Góra 1:1 Ikar Odporyszów 2022-08-2718:00
14 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:0 Ładna Ładna 2022-08-2817:00
kolejka 3:
15 Ładna Ładna 2:1 KS Rzuchowa 2022-09-0417:00
16 Ikar Odporyszów 2:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-09-0417:00
17 LUKS Skrzyszów 2:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-09-0317:00
18 Wisła Szczucin 1:0 LUKS Zalipie 2022-09-0417:00
19 Gosłavia Gosławice 0:0 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-09-0317:00
20 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 5:2 Polan Żabno 2022-09-0414:00
21 Szynwałd 3:1 Pogórze Pleśna 2022-09-0317:00
kolejka 4:
22 KS Rzuchowa 6:0 Pogórze Pleśna 2022-09-1116:00
23 Polan Żabno 0:3 Szynwałd 2022-09-1017:00
24 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 5:2 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-09-1017:00
25 LUKS Zalipie 3:2 Gosłavia Gosławice 2022-09-1117:00
26 Dunajec Zbylitowska Góra 0:2 Wisła Szczucin 2022-09-1015:00
27 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3:0 LUKS Skrzyszów 2022-09-1017:00
28 Ładna Ładna 2:1 Ikar Odporyszów 2022-09-1117:00
kolejka 5:
29 Ikar Odporyszów 1:2 KS Rzuchowa 2022-09-1817:00
30 LUKS Skrzyszów 1:3 Ładna Ładna 2022-09-1710:30
31 Wisła Szczucin 2:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-09-1816:30
32 Gosłavia Gosławice 6:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-09-1711:00
33 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 6:0 LUKS Zalipie 2022-09-1814:00
34 Szynwałd 2:2 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-09-1717:00
35 Pogórze Pleśna 1:3 Polan Żabno 2022-09-1717:00
kolejka 6:
36 KS Rzuchowa 2:0 Polan Żabno 2022-09-2416:00
37 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 4:1 Pogórze Pleśna 2022-09-2416:30
38 LUKS Zalipie 3:3 Szynwałd 2022-09-2511:00
39 Dunajec Zbylitowska Góra 2:1 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-09-2414:00
40 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:5 Gosłavia Gosławice 2022-09-2516:00
41 Ładna Ładna 7:1 Wisła Szczucin 2022-09-2516:30
42 Ikar Odporyszów 1:2 LUKS Skrzyszów 2022-09-2516:00
kolejka 7:
43 LUKS Skrzyszów 2:4 KS Rzuchowa 2022-10-0116:00
44 Wisła Szczucin 3:0 Ikar Odporyszów 2022-10-0216:00
45 Gosłavia Gosławice 6:2 Ładna Ładna 2022-10-0116:30
46 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 4:0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-10-0212:30
47 Szynwałd 3:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-10-0116:30
48 Pogórze Pleśna 1:6 LUKS Zalipie 2022-10-0116:30
49 Polan Żabno 2:1 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-10-0116:30
kolejka 8:
50 KS Rzuchowa 2:4 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-10-0816:00
51 LUKS Zalipie 3:1 Polan Żabno 2022-10-0911:00
52 Dunajec Zbylitowska Góra 1:1 Pogórze Pleśna 2022-10-0814:00
53 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:1 Szynwałd 2022-10-0915:30
54 Ładna Ładna 2:6 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-10-0915:30
55 Ikar Odporyszów 1:4 Gosłavia Gosławice 2022-10-0816:00
56 LUKS Skrzyszów 0:2 Wisła Szczucin 2022-10-0816:00
kolejka 9:
57 Wisła Szczucin 1:2 KS Rzuchowa 2022-10-1615:30
58 Gosłavia Gosławice 1:1 LUKS Skrzyszów 2022-10-1515:30
59 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 5:1 Ikar Odporyszów 2022-10-1610:00
60 Szynwałd 4:3 Ładna Ładna 2022-10-1612:00
61 Pogórze Pleśna 1:1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-10-1515:30
62 Polan Żabno 2:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-10-1613:00
63 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 3:2 LUKS Zalipie 2022-10-1514:00
kolejka 10:
64 KS Rzuchowa 1:1 LUKS Zalipie 2022-10-2215:30
65 Dunajec Zbylitowska Góra 1:3 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-10-2315:15
66 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:4 Polan Żabno 2022-10-2315:00
67 Ładna Ładna 6:3 Pogórze Pleśna 2022-10-2315:00
68 Ikar Odporyszów 4:2 Szynwałd 2022-10-2215:00
69 LUKS Skrzyszów 0:5 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-10-2215:30
70 Wisła Szczucin 1:0 Gosłavia Gosławice 2022-10-2315:30
kolejka 11:
71 Gosłavia Gosławice 2:1 KS Rzuchowa 2022-10-2915:00
72 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 7:0 Wisła Szczucin 2022-10-3013:00
73 Szynwałd 4:0 LUKS Skrzyszów 2022-10-2914:00
74 Pogórze Pleśna 2:3 Ikar Odporyszów 2022-10-2911:00
75 Polan Żabno 6:1 Ładna Ładna 2022-10-2915:00
76 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 0:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-10-2915:00
77 LUKS Zalipie 2:1 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-10-3011:00
kolejka 12:
78 KS Rzuchowa 5:2 Dunajec Zbylitowska Góra 2022-11-0514:00
79 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:1 LUKS Zalipie 2022-11-0613:00
80 Ładna Ładna 1:4 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2022-11-0613:00
81 Ikar Odporyszów 3:2 Polan Żabno 2022-11-0512:00
82 LUKS Skrzyszów 12:0 Pogórze Pleśna 2022-11-0514:00
83 Wisła Szczucin 1:0 Szynwałd 2022-11-0614:00
84 Gosłavia Gosławice 4:1 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2022-11-0612:00
kolejka 13:
85 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2:0 KS Rzuchowa 2022-11-1311:00
86 Szynwałd 2:2 Gosłavia Gosławice 2022-11-1312:00
87 Pogórze Pleśna 0:3 Wisła Szczucin 2022-11-1111:00
88 Polan Żabno 3:2 LUKS Skrzyszów 2022-11-1113:30
89 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2:2 Ikar Odporyszów 2022-11-1113:00
90 LUKS Zalipie 3:1 Ładna Ładna 2022-11-1111:00
91 Dunajec Zbylitowska Góra 1:5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2022-11-1111:00
kolejka 14:
92 KS Rzuchowa 1:1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-03-2616:30
93 Dunajec Zbylitowska Góra 1:3 Ładna Ładna 2023-03-2611:30
94 LUKS Zalipie 2:1 Ikar Odporyszów 2023-03-2613:00
95 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2:0 LUKS Skrzyszów 2023-03-2514:00
96 Polan Żabno 5:0 Wisła Szczucin 2023-03-2515:30
97 Pogórze Pleśna 2:2 Gosłavia Gosławice 2023-03-2515:30
98 Szynwałd 0:4 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-03-2515:30
kolejka 15:
99 Szynwałd KS Rzuchowa 2023-04-0116:30
100 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Pogórze Pleśna 2023-04-0211:00
101 Gosłavia Gosławice Polan Żabno 2023-04-0117:00
102 Wisła Szczucin Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2023-04-0217:00
103 LUKS Skrzyszów LUKS Zalipie 2023-04-0115:30
104 Ikar Odporyszów Dunajec Zbylitowska Góra 2023-04-0116:00
105 Ładna Ładna Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-04-0215:00
kolejka 16:
106 KS Rzuchowa Ładna Ładna 2023-04-0817:00
107 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Ikar Odporyszów 2023-04-0814:00
108 Dunajec Zbylitowska Góra LUKS Skrzyszów 2023-04-0811:00
109 LUKS Zalipie Wisła Szczucin 2023-04-0813:00
110 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Gosłavia Gosławice 2023-04-0815:00
111 Polan Żabno Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-04-0817:00
112 Pogórze Pleśna Szynwałd 2023-04-0811:00
kolejka 17:
113 Pogórze Pleśna KS Rzuchowa 2023-04-1617:00
114 Szynwałd Polan Żabno 2023-04-1517:00
115 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2023-04-1611:00
116 Gosłavia Gosławice LUKS Zalipie 2023-04-1517:00
117 Wisła Szczucin Dunajec Zbylitowska Góra 2023-04-1617:00
118 LUKS Skrzyszów Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-04-1516:00
119 Ikar Odporyszów Ładna Ładna 2023-04-1516:00
kolejka 18:
120 KS Rzuchowa Ikar Odporyszów 2023-04-2217:00
121 Ładna Ładna LUKS Skrzyszów 2023-04-2316:00
122 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Wisła Szczucin 2023-04-2316:30
123 Dunajec Zbylitowska Góra Gosłavia Gosławice 2023-04-2217:00
124 LUKS Zalipie Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-04-2311:00
125 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Szynwałd 2023-04-2216:00
126 Polan Żabno Pogórze Pleśna 2023-04-2217:00
kolejka 19:
127 Polan Żabno KS Rzuchowa 2023-04-2918:00
128 Pogórze Pleśna Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2023-04-2916:00
129 Szynwałd LUKS Zalipie 2023-04-2917:00
130 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Dunajec Zbylitowska Góra 2023-04-3011:00
131 Gosłavia Gosławice Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-04-2917:00
132 Wisła Szczucin Ładna Ładna 2023-04-3017:00
133 LUKS Skrzyszów Ikar Odporyszów 2023-04-2818:00
kolejka 20:
134 KS Rzuchowa LUKS Skrzyszów 2023-05-2418:00
135 Ikar Odporyszów Wisła Szczucin 2023-05-0317:00
136 Ładna Ładna Gosłavia Gosławice 2023-05-0316:00
137 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-05-0318:00
138 Dunajec Zbylitowska Góra Szynwałd 2023-05-0318:00
139 LUKS Zalipie Pogórze Pleśna 2023-05-0311:00
140 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Polan Żabno 2023-05-0317:00
kolejka 21:
141 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice KS Rzuchowa 2023-05-0616:00
142 Polan Żabno LUKS Zalipie 2023-05-0618:00
143 Pogórze Pleśna Dunajec Zbylitowska Góra 2023-05-0616:00
144 Szynwałd Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-05-0618:00
145 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Ładna Ładna 2023-05-0711:00
146 Gosłavia Gosławice Ikar Odporyszów 2023-05-0711:00
147 Wisła Szczucin LUKS Skrzyszów 2023-05-0717:00
kolejka 22:
148 KS Rzuchowa Wisła Szczucin 2023-05-1317:00
149 LUKS Skrzyszów Gosłavia Gosławice 2023-05-1317:30
150 Ikar Odporyszów Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-05-1317:00
151 Ładna Ładna Szynwałd 2023-05-1317:00
152 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Pogórze Pleśna 2023-05-1417:00
153 Dunajec Zbylitowska Góra Polan Żabno 2023-05-1317:00
154 LUKS Zalipie Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2023-05-1411:00
kolejka 23:
155 LUKS Zalipie KS Rzuchowa 2023-05-2111:00
156 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Dunajec Zbylitowska Góra 2023-05-2017:00
157 Polan Żabno Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-05-2018:00
158 Pogórze Pleśna Ładna Ładna 2023-05-2016:00
159 Szynwałd Ikar Odporyszów 2023-05-2018:00
160 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II LUKS Skrzyszów 2023-05-2111:00
161 Gosłavia Gosławice Wisła Szczucin 2023-05-2017:00
kolejka 24:
162 KS Rzuchowa Gosłavia Gosławice 2023-05-2718:00
163 Wisła Szczucin Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-05-2817:00
164 LUKS Skrzyszów Szynwałd 2023-05-2710:30
165 Ikar Odporyszów Pogórze Pleśna 2023-05-2717:00
166 Ładna Ładna Polan Żabno 2023-05-2817:00
167 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2023-05-2817:00
168 Dunajec Zbylitowska Góra LUKS Zalipie 2023-05-2717:00
kolejka 25:
169 Dunajec Zbylitowska Góra KS Rzuchowa 2023-06-0318:00
170 LUKS Zalipie Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2023-06-0411:00
171 Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice Ładna Ładna 2023-06-0317:00
172 Polan Żabno Ikar Odporyszów 2023-06-0318:00
173 Pogórze Pleśna LUKS Skrzyszów 2023-06-0417:30
174 Szynwałd Wisła Szczucin 2023-06-0318:00
175 Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II Gosłavia Gosławice -
kolejka 26:
176 KS Rzuchowa Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów II 2023-06-1017:00
177 Gosłavia Gosławice Szynwałd 2023-06-1017:00
178 Wisła Szczucin Pogórze Pleśna 2023-06-1017:00
179 LUKS Skrzyszów Polan Żabno 2023-06-1017:00
180 Ikar Odporyszów Klub Sportowy Nowa Jastrząbka- Żukowice 2023-06-1017:00
181 Ładna Ładna LUKS Zalipie 2023-06-1017:00
182 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska Dunajec Zbylitowska Góra 2023-06-1017:00