Kraków: Klasa B "Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła Rząska 11 30 43:13 10 0 1 5 15 24:5 5 0 0 6 15 19:8 5 0 1
2 Iskra Radwanowice 11 28 47:13 9 1 1 5 13 16:3 4 1 0 6 15 31:10 5 0 1
3 Maszycanka Maszyce 11 26 49:14 8 2 1 6 13 20:9 4 1 1 5 13 29:5 4 1 0
4 Iskra Czułów 11 19 22:20 6 1 4 5 10 9:6 3 1 1 6 9 13:14 3 0 3
5 Novi Narama 11 17 29:22 5 2 4 5 9 14:11 3 0 2 6 8 15:11 2 2 2
6 Sankowia Sanka 11 16 32:27 5 1 5 6 7 12:13 2 1 3 5 9 20:14 3 0 2
7 Niegoszowianka Niegoszowice 11 14 26:27 4 2 5 6 7 16:18 2 1 3 5 7 10:9 2 1 2
8 Górzanka Nawojowa Góra 11 13 23:32 4 1 6 6 12 20:12 4 0 2 5 1 3:20 0 1 4
9 Orlęta II Rudawa 11 12 35:36 4 0 7 5 9 24:18 3 0 2 6 3 11:18 1 0 5
10 Topór Aleksandrowice 11 9 19:36 3 0 8 6 9 14:16 3 0 3 5 0 5:20 0 0 5
11 Bronowicki Kraków 11 7 23:52 2 1 8 6 3 8:27 1 0 5 5 4 15:25 1 1 3
12 Victoria Zalas 11 1 20:76 0 1 10 5 1 10:43 0 1 4 6 0 10:33 0 0 6



kolejka 1:
1 Maszycanka Maszyce 5:3 Novi Narama 2022-09-0717:30
2 Niegoszowianka Niegoszowice 4:2 Orlęta II Rudawa 2022-08-2717:00
3 Sankowia Sanka 0:1 Iskra Czułów 2022-08-2817:00
4 Górzanka Nawojowa Góra 7:1 Victoria Zalas 2022-08-2817:00
5 Bronowicki Kraków 1:6 Wisła Rząska 2022-08-2717:30
6 Topór Aleksandrowice 1:4 Iskra Radwanowice 2022-08-2811:00
kolejka 2:
7 Novi Narama 3:4 Iskra Radwanowice 2022-09-0417:30
8 Wisła Rząska 5:1 Topór Aleksandrowice 2022-09-0317:00
9 Victoria Zalas 4:4 Bronowicki Kraków 2022-09-0417:00
10 Iskra Czułów 1:1 Górzanka Nawojowa Góra 2022-09-0317:00
11 Orlęta II Rudawa 9:2 Sankowia Sanka 2022-09-0417:00
12 Maszycanka Maszyce 2:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-09-0317:00
kolejka 3:
13 Niegoszowianka Niegoszowice 2:2 Novi Narama 2022-09-1016:00
14 Sankowia Sanka 1:3 Maszycanka Maszyce 2022-09-1117:00
15 Górzanka Nawojowa Góra 3:2 Orlęta II Rudawa 2022-09-1116:00
16 Bronowicki Kraków 2:4 Iskra Czułów 2022-09-1015:30
17 Topór Aleksandrowice 6:5 Victoria Zalas 2022-09-1111:00
18 Iskra Radwanowice 4:0 Wisła Rząska 2022-09-1113:00
kolejka 4:
19 Novi Narama 1:5 Wisła Rząska 2022-09-1817:00
20 Victoria Zalas 1:14 Iskra Radwanowice 2022-09-1717:00
21 Iskra Czułów 2:1 Topór Aleksandrowice 2022-09-1716:30
22 Orlęta II Rudawa 4:1 Bronowicki Kraków 2022-09-1817:00
23 Maszycanka Maszyce 3:0 Górzanka Nawojowa Góra 2022-09-1717:00
24 Niegoszowianka Niegoszowice 2:4 Sankowia Sanka 2022-09-1714:00
kolejka 5:
25 Sankowia Sanka 1:1 Novi Narama 2022-09-2516:00
26 Górzanka Nawojowa Góra 0:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-09-2416:30
27 Bronowicki Kraków 2:4 Maszycanka Maszyce 2022-09-2416:00
28 Topór Aleksandrowice 0:2 Orlęta II Rudawa 2022-09-2511:00
29 Iskra Radwanowice 3:0 Iskra Czułów 2022-09-2413:00
30 Wisła Rząska 5:1 Victoria Zalas 2022-09-2416:00
kolejka 6:
31 Novi Narama 3:1 Victoria Zalas 2022-10-0216:30
32 Iskra Czułów 0:1 Wisła Rząska 2022-10-0116:00
33 Orlęta II Rudawa 2:4 Iskra Radwanowice 2022-10-0215:00
34 Maszycanka Maszyce 6:0 Topór Aleksandrowice 2022-10-0116:00
35 Niegoszowianka Niegoszowice 4:5 Bronowicki Kraków 2022-10-0216:00
36 Sankowia Sanka 4:1 Górzanka Nawojowa Góra 2022-10-0216:00
kolejka 7:
37 Górzanka Nawojowa Góra 1:3 Novi Narama 2022-10-0914:00
38 Bronowicki Kraków 0:5 Sankowia Sanka 2022-10-0815:00
39 Topór Aleksandrowice 0:4 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-10-0911:00
40 Iskra Radwanowice 0:0 Maszycanka Maszyce 2022-10-0813:00
41 Wisła Rząska 4:3 Orlęta II Rudawa 2022-10-0816:00
42 Victoria Zalas 3:5 Iskra Czułów 2022-10-0816:00
kolejka 8:
43 Novi Narama 2:0 Iskra Czułów 2022-10-1616:00
44 Orlęta II Rudawa 8:1 Victoria Zalas 2022-10-1515:00
45 Maszycanka Maszyce 0:1 Wisła Rząska 2022-10-1516:00
46 Niegoszowianka Niegoszowice 0:4 Iskra Radwanowice 2022-10-1615:00
47 Sankowia Sanka 4:1 Topór Aleksandrowice 2022-10-1515:00
48 Górzanka Nawojowa Góra 6:3 Bronowicki Kraków 2022-10-1614:00
kolejka 9:
49 Bronowicki Kraków 0:6 Novi Narama 2022-10-2215:00
50 Topór Aleksandrowice 5:1 Górzanka Nawojowa Góra 2022-10-2311:00
51 Iskra Radwanowice 2:1 Sankowia Sanka 2022-10-2213:00
52 Wisła Rząska 3:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-10-2215:00
53 Victoria Zalas 1:12 Maszycanka Maszyce 2022-10-2215:00
54 Iskra Czułów 2:1 Orlęta II Rudawa 2022-10-2215:30
kolejka 10:
55 Novi Narama 5:1 Orlęta II Rudawa 2022-10-3014:30
56 Maszycanka Maszyce 4:3 Iskra Czułów 2022-10-2915:30
57 Niegoszowianka Niegoszowice 4:1 Victoria Zalas 2022-10-3014:00
58 Sankowia Sanka 2:6 Wisła Rząska 2022-10-3013:00
59 Górzanka Nawojowa Góra 3:1 Iskra Radwanowice 2022-10-3014:00
60 Bronowicki Kraków 3:2 Topór Aleksandrowice 2022-10-2914:00
kolejka 11:
61 Topór Aleksandrowice 2:0 Novi Narama 2022-11-0514:00
62 Iskra Radwanowice 7:2 Bronowicki Kraków 2022-11-0513:00
63 Wisła Rząska 7:0 Górzanka Nawojowa Góra 2022-11-0513:00
64 Victoria Zalas 1:8 Sankowia Sanka 2022-11-0514:00
65 Iskra Czułów 4:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2022-11-0514:00
66 Orlęta II Rudawa 1:10 Maszycanka Maszyce 2022-11-0512:00