Kraków: Klasa okręgowa Grupa 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Piliczanka Pilica 12 27 37:6 8 3 1 6 13 10:3 4 1 1 6 14 27:3 4 2 0
2 KS Olkusz 12 27 34:12 9 0 3 6 15 23:5 5 0 1 6 12 11:7 4 0 2
3 Przebój Wolbrom 12 26 24:5 8 2 2 6 13 14:3 4 1 1 6 13 10:2 4 1 1
4 Nowa Proszowianka 12 24 35:11 8 0 4 4 6 14:4 2 0 2 8 18 21:7 6 0 2
5 Świt Krzeszowice 12 22 29:15 6 4 2 6 10 13:7 3 1 2 6 12 16:8 3 3 0
6 Legion Bydlin 12 22 25:21 7 1 4 7 13 18:12 4 1 2 5 9 7:9 3 0 2
7 Zieleńczanka Zielonki 12 19 17:24 6 1 5 5 7 6:9 2 1 2 7 12 11:15 4 0 3
8 Przemsza Klucze 12 15 25:31 5 0 7 6 12 18:11 4 0 2 6 3 7:20 1 0 5
9 MKS Skała 12 15 15:23 4 3 5 7 14 13:5 4 2 1 5 1 2:18 0 1 4
10 Promień Przeginia 12 11 24:38 3 2 7 6 6 10:21 2 0 4 6 5 14:17 1 2 3
11 Orzeł Bębło 12 6 8:37 1 3 8 6 2 5:17 0 2 4 6 4 3:20 1 1 4
12 Bolesław Bukowno 12 5 13:31 1 2 9 7 5 11:16 1 2 4 5 0 2:15 0 0 5
13 Prądnik Sułoszowa 12 4 10:42 1 1 10 6 0 4:24 0 0 6 6 4 6:18 1 1 4

2. kolejka: Proszowianka - KS Olkusz; w 33 minucie zawody (przy stanie 0-1) zostały przerwane ze względu na gwałtowną ulewę i zalane boisko.



kolejka 1:
1 Przebój Wolbrom 1:0 Nowa Proszowianka 2022-11-1111:00
2 Bolesław Bukowno 0:1 Orzeł Bębło 2022-08-1317:00
3 Piliczanka Pilica PAUZJE 2022-08-13
4 MKS Skała 3:0 Zieleńczanka Zielonki 2022-08-1315:00
5 Prądnik Sułoszowa 0:2 Przemsza Klucze 2022-08-1417:00
6 Legion Bydlin 4:3 Promień Przeginia 2022-11-1213:30
7 Świt Krzeszowice 3:0 KS Olkusz 2022-08-1317:00
kolejka 2:
8 Nowa Proszowianka 1:2 KS Olkusz 2022-09-0718:00
9 Promień Przeginia 2:3 Świt Krzeszowice 2022-08-2117:00
10 Przemsza Klucze 2:3 Legion Bydlin 2022-08-2011:00
11 Zieleńczanka Zielonki 0:0 Prądnik Sułoszowa 2022-08-2018:00
12 PAUZJE MKS Skała 2022-08-20
13 Orzeł Bębło 1:1 Piliczanka Pilica 2022-08-2011:00
14 Przebój Wolbrom 6:0 Bolesław Bukowno 2022-08-2017:00
kolejka 3:
15 Bolesław Bukowno 0:2 Nowa Proszowianka 2022-08-2717:00
16 Piliczanka Pilica 0:0 Przebój Wolbrom 2022-08-2817:00
17 MKS Skała 1:1 Orzeł Bębło 2022-08-2813:00
18 Prądnik Sułoszowa PAUZJE 2022-08-27
19 Legion Bydlin 2:3 Zieleńczanka Zielonki 2022-08-2717:00
20 Świt Krzeszowice 4:2 Przemsza Klucze 2022-08-2717:00
21 KS Olkusz 2:3 Promień Przeginia 2022-08-2712:00
kolejka 4:
22 Promień Przeginia 0:6 Nowa Proszowianka 2022-09-0417:00
23 Przemsza Klucze 2:4 KS Olkusz 2022-09-0316:00
24 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Świt Krzeszowice 2022-09-0317:00
25 PAUZJE Legion Bydlin 2022-09-03
26 Orzeł Bębło 2:3 Prądnik Sułoszowa 2022-09-0413:00
27 Przebój Wolbrom 0:0 MKS Skała 2022-09-0314:00
28 Bolesław Bukowno 0:5 Piliczanka Pilica 2022-09-0315:00
kolejka 5:
29 Piliczanka Pilica 1:0 Nowa Proszowianka 2022-09-1117:00
30 MKS Skała 2:0 Bolesław Bukowno 2022-09-1016:00
31 Prądnik Sułoszowa 0:4 Przebój Wolbrom 2022-09-1117:00
32 Legion Bydlin 3:0 Orzeł Bębło 2022-09-1017:00
33 Świt Krzeszowice PAUZJE 2022-09-1016:30
34 KS Olkusz 5:0 Zieleńczanka Zielonki 2022-09-1019:00
35 Promień Przeginia 3:2 Przemsza Klucze 2022-09-1115:00
kolejka 6:
36 Nowa Proszowianka 7:0 Przemsza Klucze 2022-09-1816:00
37 Zieleńczanka Zielonki 3:1 Promień Przeginia 2022-09-1717:00
38 PAUZJE KS Olkusz 2022-09-17
39 Orzeł Bębło 0:5 Świt Krzeszowice 2022-09-1813:00
40 Przebój Wolbrom 3:0 Legion Bydlin 2022-09-1716:30
41 Bolesław Bukowno 4:0 Prądnik Sułoszowa 2022-09-1716:30
42 Piliczanka Pilica 5:0 MKS Skała 2022-09-1716:00
kolejka 7:
43 MKS Skała 0:2 Nowa Proszowianka 2022-09-2511:00
44 Prądnik Sułoszowa 0:9 Piliczanka Pilica 2022-09-2516:00
45 Legion Bydlin 1:0 Bolesław Bukowno 2022-09-2416:00
46 Świt Krzeszowice 0:1 Przebój Wolbrom 2022-09-2416:30
47 KS Olkusz 6:0 Orzeł Bębło 2022-09-2418:00
48 Promień Przeginia PAUZJE 2022-09-24
49 Przemsza Klucze 3:1 Zieleńczanka Zielonki 2022-09-2416:00
kolejka 8:
50 Nowa Proszowianka 1:2 Zieleńczanka Zielonki 2022-10-0216:00
51 PAUZJE Przemsza Klucze 2022-10-01
52 Orzeł Bębło 2:2 Promień Przeginia 2022-10-0115:30
53 Przebój Wolbrom 0:3 KS Olkusz 2022-10-0216:00
54 Bolesław Bukowno 2:2 Świt Krzeszowice 2022-10-0115:00
55 Piliczanka Pilica 1:2 Legion Bydlin 2022-10-0116:00
56 MKS Skała 5:1 Prądnik Sułoszowa 2022-10-0215:00
kolejka 9:
57 Prądnik Sułoszowa 3:5 Nowa Proszowianka 2022-10-0915:00
58 Legion Bydlin 5:0 MKS Skała 2022-10-0816:00
59 Świt Krzeszowice 0:0 Piliczanka Pilica 2022-10-0816:00
60 KS Olkusz 4:1 Bolesław Bukowno 2022-10-0815:30
61 Promień Przeginia 1:2 Przebój Wolbrom 2022-10-0815:00
62 Przemsza Klucze 5:1 Orzeł Bębło 2022-10-0816:00
63 Zieleńczanka Zielonki PAUZJE 2022-10-0816:00
kolejka 10:
64 Nowa Proszowianka PAUZJE 2022-10-15
65 Orzeł Bębło 0:3 Zieleńczanka Zielonki 2022-10-1515:30
66 Przebój Wolbrom 4:0 Przemsza Klucze 2022-10-1515:30
67 Bolesław Bukowno 4:4 Promień Przeginia 2022-10-1515:30
68 Piliczanka Pilica 1:0 KS Olkusz 2022-10-1511:00
69 MKS Skała 0:0 Świt Krzeszowice 2022-10-1515:30
70 Prądnik Sułoszowa 1:2 Legion Bydlin 2022-10-1615:00
kolejka 11:
71 Legion Bydlin 0:3 Nowa Proszowianka 2022-10-2215:00
72 Świt Krzeszowice 4:1 Prądnik Sułoszowa 2022-10-2215:30
73 KS Olkusz 4:1 MKS Skała 2022-10-2215:30
74 Promień Przeginia 1:7 Piliczanka Pilica 2022-10-2315:00
75 Przemsza Klucze 2:1 Bolesław Bukowno 2022-10-2211:00
76 Zieleńczanka Zielonki 1:0 Przebój Wolbrom 2022-10-2215:00
77 PAUZJE Orzeł Bębło 2022-10-22
kolejka 12:
78 Nowa Proszowianka 5:0 Orzeł Bębło 2022-10-2915:00
79 Przebój Wolbrom PAUZJE 2022-10-29
80 Bolesław Bukowno 1:2 Zieleńczanka Zielonki 2022-10-2915:00
81 Piliczanka Pilica 2:1 Przemsza Klucze 2022-10-2911:00
82 MKS Skała 2:1 Promień Przeginia 2022-10-2915:00
83 Prądnik Sułoszowa 0:2 KS Olkusz 2022-10-3014:00
84 Legion Bydlin 3:3 Świt Krzeszowice 2022-10-2915:00
kolejka 13:
85 Świt Krzeszowice 2:3 Nowa Proszowianka 2022-11-0514:00
86 KS Olkusz 2:0 Legion Bydlin 2022-11-0513:00
87 Promień Przeginia 3:1 Prądnik Sułoszowa 2022-11-0514:00
88 Przemsza Klucze 4:1 MKS Skała 2022-11-0514:00
89 Zieleńczanka Zielonki 1:5 Piliczanka Pilica 2022-11-1111:00
90 PAUZJE Bolesław Bukowno 2022-11-05
91 Orzeł Bębło 0:3 Przebój Wolbrom 2022-11-0514:00