Kraków: Klasa B "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Victoria Smroków 13 32 42:19 10 2 1 6 18 22:8 6 0 0 7 14 20:11 4 2 1
2 Sparta Skrzeszowice 13 30 42:18 10 0 3 6 15 23:9 5 0 1 7 15 19:9 5 0 2
3 Jastrzębiec Książ Wielki 13 25 42:23 8 1 4 6 15 25:4 5 0 1 7 10 17:19 3 1 3
4 Polanowice 13 23 35:24 7 2 4 6 16 21:3 5 1 0 7 7 14:21 2 1 4
5 Agricola Klimontów 13 22 43:24 7 1 5 6 10 18:12 3 1 2 7 12 25:12 4 0 3
6 Olimpia Czaple Wielkie 13 20 32:31 6 2 5 7 14 24:13 4 2 1 6 6 8:18 2 0 4
7 Trątnowianka Trątnowice 13 20 28:29 6 2 5 7 13 19:18 4 1 2 6 7 9:11 2 1 3
8 Milenium Radziemice 13 18 39:27 5 3 5 7 14 28:12 4 2 1 6 4 11:15 1 1 4
9 Niedźwiedź II 13 18 37:38 5 3 5 7 12 21:16 4 0 3 6 6 16:22 1 3 2
10 Wierzbowianka Wierzbno 12 15 31:44 5 0 7 6 9 17:16 3 0 3 6 6 14:28 2 0 4
11 Kosynierzy Łuczyce 13 13 24:42 4 1 8 6 7 11:20 2 1 3 7 6 13:22 2 0 5
12 Albertus Kraków 12 9 27:45 2 3 7 6 7 14:18 2 1 3 6 2 13:27 0 2 4
13 Cobra Wężerów 13 8 19:54 2 2 9 7 7 15:23 2 1 4 6 1 4:31 0 1 5
14 Zawisza II Sulechów 13 5 18:41 1 2 10 7 2 8:21 0 2 5 6 3 10:20 1 0 5



kolejka 1:
1 Wierzbowianka Wierzbno Albertus Kraków 2022-11-2611:00
2 Trątnowianka Trątnowice 0:2 Victoria Smroków 2022-08-2813:00
3 Milenium Radziemice 4:2 Polanowice 2022-08-2716:00
4 Zawisza II Sulechów 1:2 Sparta Skrzeszowice 2022-08-2813:00
5 Olimpia Czaple Wielkie 6:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-08-2817:00
6 Cobra Wężerów 1:9 Agricola Klimontów 2022-08-2813:00
7 Niedźwiedź II 4:2 Kosynierzy Łuczyce 2022-08-2717:00
kolejka 2:
8 Albertus Kraków 5:1 Kosynierzy Łuczyce 2022-09-0415:00
9 Agricola Klimontów 1:2 Niedźwiedź II 2022-09-0411:00
10 Jastrzębiec Książ Wielki 9:0 Cobra Wężerów 2022-09-0417:00
11 Sparta Skrzeszowice 4:1 Olimpia Czaple Wielkie 2022-09-0417:00
12 Polanowice 1:0 Zawisza II Sulechów 2022-09-0316:00
13 Victoria Smroków 3:2 Milenium Radziemice 2022-09-0411:00
14 Wierzbowianka Wierzbno 3:2 Trątnowianka Trątnowice 2022-09-0416:00
kolejka 3:
15 Trątnowianka Trątnowice 4:3 Albertus Kraków 2022-09-1117:00
16 Milenium Radziemice 9:1 Wierzbowianka Wierzbno 2022-09-1011:00
17 Zawisza II Sulechów 0:7 Victoria Smroków 2022-09-1016:00
18 Olimpia Czaple Wielkie 2:2 Polanowice 2022-09-1116:00
19 Cobra Wężerów 0:1 Sparta Skrzeszowice 2022-09-1113:00
20 Niedźwiedź II 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-09-1114:00
21 Kosynierzy Łuczyce 1:7 Agricola Klimontów 2022-09-1117:00
kolejka 4:
22 Albertus Kraków 1:4 Agricola Klimontów 2022-09-1815:00
23 Jastrzębiec Książ Wielki 0:1 Kosynierzy Łuczyce 2022-09-1817:00
24 Sparta Skrzeszowice 6:1 Niedźwiedź II 2022-09-1716:00
25 Polanowice 8:0 Cobra Wężerów 2022-09-1816:00
26 Victoria Smroków 6:0 Olimpia Czaple Wielkie 2022-09-1811:00
27 Wierzbowianka Wierzbno 6:4 Zawisza II Sulechów 2022-09-1815:30
28 Trątnowianka Trątnowice 3:2 Milenium Radziemice 2022-09-1816:00
kolejka 5:
29 Milenium Radziemice 3:3 Albertus Kraków 2022-09-2411:00
30 Zawisza II Sulechów 1:3 Trątnowianka Trątnowice 2022-09-2415:30
31 Olimpia Czaple Wielkie 4:5 Wierzbowianka Wierzbno 2022-09-2516:00
32 Cobra Wężerów 1:3 Victoria Smroków 2022-09-2513:00
33 Niedźwiedź II 4:1 Polanowice 2022-09-2412:30
34 Kosynierzy Łuczyce 0:3 Sparta Skrzeszowice 2022-09-2516:00
35 Agricola Klimontów 7:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-09-2511:00
kolejka 6:
36 Albertus Kraków 0:6 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-10-0213:00
37 Sparta Skrzeszowice 3:0 Agricola Klimontów 2022-10-0111:00
38 Polanowice 5:1 Kosynierzy Łuczyce 2022-10-0216:00
39 Victoria Smroków 4:2 Niedźwiedź II 2022-10-0116:00
40 Wierzbowianka Wierzbno 4:1 Cobra Wężerów 2022-10-0215:00
41 Trątnowianka Trątnowice 3:0 Olimpia Czaple Wielkie 2022-10-0216:00
42 Milenium Radziemice 1:2 Zawisza II Sulechów 2022-10-0211:00
kolejka 7:
43 Zawisza II Sulechów 2:2 Albertus Kraków 2022-10-0914:00
44 Olimpia Czaple Wielkie 2:1 Milenium Radziemice 2022-10-0815:00
45 Cobra Wężerów 1:2 Trątnowianka Trątnowice 2022-10-0913:00
46 Niedźwiedź II 3:4 Wierzbowianka Wierzbno 2022-10-0916:00
47 Kosynierzy Łuczyce 2:5 Victoria Smroków 2022-10-0916:00
48 Agricola Klimontów 3:1 Polanowice 2022-10-0911:00
49 Jastrzębiec Książ Wielki 2:1 Sparta Skrzeszowice 2022-10-0915:00
kolejka 8:
50 Albertus Kraków 1:5 Sparta Skrzeszowice 2022-10-1615:00
51 Polanowice 2:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-10-1615:00
52 Victoria Smroków 3:2 Agricola Klimontów 2022-10-1615:00
53 Wierzbowianka Wierzbno 1:4 Kosynierzy Łuczyce 2022-10-1615:00
54 Trątnowianka Trątnowice 4:4 Niedźwiedź II 2022-10-1616:00
55 Milenium Radziemice 6:1 Cobra Wężerów 2022-10-1511:00
56 Zawisza II Sulechów 1:3 Olimpia Czaple Wielkie 2022-10-1515:00
kolejka 9:
57 Olimpia Czaple Wielkie 6:1 Albertus Kraków 2022-10-2315:00
58 Cobra Wężerów 2:1 Zawisza II Sulechów 2022-10-2313:00
59 Niedźwiedź II 0:3 Milenium Radziemice 2022-10-2314:00
60 Kosynierzy Łuczyce 1:1 Trątnowianka Trątnowice 2022-10-2315:30
61 Agricola Klimontów 4:2 Wierzbowianka Wierzbno 2022-10-2311:00
62 Jastrzębiec Książ Wielki 6:1 Victoria Smroków 2022-10-2215:00
63 Sparta Skrzeszowice 0:4 Polanowice 2022-10-2315:00
kolejka 10:
64 Albertus Kraków 6:1 Polanowice 2022-10-3014:00
65 Victoria Smroków 3:2 Sparta Skrzeszowice 2022-10-3014:00
66 Wierzbowianka Wierzbno 1:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-10-3014:00
67 Trątnowianka Trątnowice 3:2 Agricola Klimontów 2022-10-3014:00
68 Milenium Radziemice 3:1 Kosynierzy Łuczyce 2022-10-2911:00
69 Zawisza II Sulechów 3:3 Niedźwiedź II 2022-10-2914:30
70 Olimpia Czaple Wielkie 0:0 Cobra Wężerów 2022-10-3014:30
kolejka 11:
71 Cobra Wężerów 6:3 Albertus Kraków 2022-11-0614:00
72 Niedźwiedź II 3:2 Olimpia Czaple Wielkie 2022-11-0613:00
73 Kosynierzy Łuczyce 3:2 Zawisza II Sulechów 2022-11-0614:00
74 Agricola Klimontów 2:2 Milenium Radziemice 2022-11-0611:00
75 Jastrzębiec Książ Wielki 1:0 Trątnowianka Trątnowice 2022-11-0614:00
76 Sparta Skrzeszowice 5:2 Wierzbowianka Wierzbno 2022-11-0613:00
77 Polanowice 1:1 Victoria Smroków 2022-11-0614:00
kolejka 12:
78 Albertus Kraków 1:1 Victoria Smroków 2022-11-1312:00
79 Wierzbowianka Wierzbno 2:3 Polanowice 2022-11-1312:00
80 Trątnowianka Trątnowice 2:5 Sparta Skrzeszowice 2022-11-1312:00
81 Milenium Radziemice 2:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2022-11-1211:00
82 Zawisza II Sulechów 0:1 Agricola Klimontów 2022-11-1313:00
83 Olimpia Czaple Wielkie 4:3 Kosynierzy Łuczyce 2022-11-1214:00
84 Cobra Wężerów 4:4 Niedźwiedź II 2022-11-1113:00
kolejka 13:
85 Niedźwiedź II 6:1 Albertus Kraków 2022-11-1913:00
86 Kosynierzy Łuczyce 4:2 Cobra Wężerów 2022-11-2014:00
87 Agricola Klimontów 1:2 Olimpia Czaple Wielkie 2022-11-2013:00
88 Jastrzębiec Książ Wielki 7:1 Zawisza II Sulechów 2022-11-1914:00
89 Sparta Skrzeszowice 5:1 Milenium Radziemice 2022-11-2012:00
90 Polanowice 4:1 Trątnowianka Trątnowice 2022-11-2013:00
91 Victoria Smroków 3:0 Wierzbowianka Wierzbno 2022-11-2012:00