Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Ekler Baranówka 13 35 39:17 11 2 0 6 18 23:7 6 0 0 7 17 16:10 5 2 0
2 Niedźwiedź 13 31 39:12 10 1 2 6 15 22:5 5 0 1 7 16 17:7 5 1 1
3 Galicja Raciborowice 13 29 34:14 9 2 2 7 19 18:5 6 1 0 6 10 16:9 3 1 2
4 Bibiczanka Bibice 13 28 43:20 9 1 3 6 18 26:9 6 0 0 7 10 17:11 3 1 3
5 Płomień Jerzmanowice 13 22 37:25 7 1 5 6 16 26:7 5 1 0 7 6 11:18 2 0 5
6 Michałowianka Michałowice 13 16 28:29 4 4 5 7 11 13:8 3 2 2 6 5 15:21 1 2 3
7 Czarni 03 Grzegorzowice 13 16 24:43 5 1 7 6 7 11:19 2 1 3 7 9 13:24 3 0 4
8 Prądniczanka II Kraków 13 15 27:27 4 3 6 6 10 18:10 3 1 2 7 5 9:17 1 2 4
9 Strażak Goszcza 13 15 24:45 4 3 6 7 8 11:19 2 2 3 6 7 13:26 2 1 3
10 Szreniawa Koszyce 13 15 30:31 4 3 6 7 11 15:10 3 2 2 6 4 15:21 1 1 4
11 Płomień Kościelec 13 11 30:33 3 2 8 7 10 24:16 3 1 3 6 1 6:17 0 1 5
12 Juvenia Prandocin 13 10 18:32 2 4 7 7 4 12:24 1 1 5 6 6 6:8 1 3 2
13 Zawisza Sulechów 13 8 17:33 2 2 9 6 5 9:12 1 2 3 7 3 8:21 1 0 6
14 Orzeł Iwanowice 13 7 17:46 2 1 10 7 7 13:15 2 1 4 6 0 4:31 0 0 6



kolejka 1:
1 Płomień Kościelec 1:2 Niedźwiedź 2022-08-2816:30
2 Strażak Goszcza 1:1 Prądniczanka II Kraków 2022-08-2717:00
3 Orzeł Iwanowice 1:3 Płomień Jerzmanowice 2022-08-2713:00
4 Juvenia Prandocin 4:4 Ekler Baranówka 2022-08-2717:00
5 Galicja Raciborowice 3:1 Zawisza Sulechów 2022-08-2817:00
6 Michałowianka Michałowice 2:1 Bibiczanka Bibice 2022-08-2817:00
7 Szreniawa Koszyce 3:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-08-2816:00
kolejka 2:
8 Niedźwiedź 6:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-09-0417:00
9 Bibiczanka Bibice 4:2 Szreniawa Koszyce 2022-09-0411:00
10 Zawisza Sulechów 3:3 Michałowianka Michałowice 2022-09-0316:00
11 Ekler Baranówka 1:0 Galicja Raciborowice 2022-09-0316:00
12 Płomień Jerzmanowice 2:1 Juvenia Prandocin 2022-09-0318:00
13 Prądniczanka II Kraków 5:0 Orzeł Iwanowice 2022-09-0418:00
14 Płomień Kościelec 10:2 Strażak Goszcza 2022-09-0317:00
kolejka 3:
15 Strażak Goszcza 2:5 Niedźwiedź 2022-09-1016:00
16 Orzeł Iwanowice 3:1 Płomień Kościelec 2022-09-1017:00
17 Juvenia Prandocin 1:4 Prądniczanka II Kraków 2022-09-1117:00
18 Galicja Raciborowice 2:1 Płomień Jerzmanowice 2022-09-1117:00
19 Michałowianka Michałowice 0:1 Ekler Baranówka 2022-09-1117:00
20 Szreniawa Koszyce 1:0 Zawisza Sulechów 2022-09-1116:00
21 Czarni 03 Grzegorzowice 0:7 Bibiczanka Bibice 2022-09-1117:00
kolejka 4:
22 Niedźwiedź 3:1 Bibiczanka Bibice 2022-09-1717:00
23 Zawisza Sulechów 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-09-1817:00
24 Ekler Baranówka 5:3 Szreniawa Koszyce 2022-09-1711:00
25 Płomień Jerzmanowice 7:2 Michałowianka Michałowice 2022-09-1717:00
26 Prądniczanka II Kraków 1:3 Galicja Raciborowice 2022-09-1817:00
27 Płomień Kościelec 1:2 Juvenia Prandocin 2022-09-1717:00
28 Strażak Goszcza 2:1 Orzeł Iwanowice 2022-09-1817:00
kolejka 5:
29 Orzeł Iwanowice 0:1 Niedźwiedź 2022-09-2416:00
30 Juvenia Prandocin 3:2 Strażak Goszcza 2022-09-2516:00
31 Galicja Raciborowice 2:0 Płomień Kościelec 2022-09-2416:00
32 Michałowianka Michałowice 4:0 Prądniczanka II Kraków 2022-09-2519:00
33 Szreniawa Koszyce 1:2 Płomień Jerzmanowice 2022-09-2516:00
34 Czarni 03 Grzegorzowice 2:3 Ekler Baranówka 2022-09-2416:00
35 Bibiczanka Bibice 6:1 Zawisza Sulechów 2022-09-2516:00
kolejka 6:
36 Niedźwiedź 4:0 Zawisza Sulechów 2022-10-0116:30
37 Ekler Baranówka 2:1 Bibiczanka Bibice 2022-10-0115:00
38 Płomień Jerzmanowice 6:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-10-0116:00
39 Prądniczanka II Kraków 4:1 Szreniawa Koszyce 2022-10-0212:30
40 Płomień Kościelec 4:4 Michałowianka Michałowice 2022-10-0116:30
41 Strażak Goszcza 1:7 Galicja Raciborowice 2022-10-0114:00
42 Orzeł Iwanowice 2:2 Juvenia Prandocin 2022-10-0216:00
kolejka 7:
43 Juvenia Prandocin 0:5 Niedźwiedź 2022-10-0915:00
44 Galicja Raciborowice 3:1 Orzeł Iwanowice 2022-10-0816:00
45 Michałowianka Michałowice 2:3 Strażak Goszcza 2022-10-0916:00
46 Szreniawa Koszyce 1:1 Płomień Kościelec 2022-10-0916:00
47 Czarni 03 Grzegorzowice 4:2 Prądniczanka II Kraków 2022-10-0816:00
48 Bibiczanka Bibice 5:3 Płomień Jerzmanowice 2022-10-0915:00
49 Zawisza Sulechów 1:2 Ekler Baranówka 2022-10-0816:00
kolejka 8:
50 Niedźwiedź 1:2 Ekler Baranówka 2022-10-1615:30
51 Płomień Jerzmanowice 2:1 Zawisza Sulechów 2022-10-1614:00
52 Prądniczanka II Kraków 2:2 Bibiczanka Bibice 2022-10-1612:30
53 Płomień Kościelec 1:4 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-10-1516:00
54 Strażak Goszcza 3:1 Szreniawa Koszyce 2022-10-1511:00
55 Orzeł Iwanowice 3:0 Michałowianka Michałowice 2022-10-1616:00
56 Juvenia Prandocin 1:2 Galicja Raciborowice 2022-10-1615:00
kolejka 9:
57 Galicja Raciborowice 1:1 Niedźwiedź 2022-10-2215:00
58 Michałowianka Michałowice 0:0 Juvenia Prandocin 2022-10-2315:00
59 Szreniawa Koszyce 6:1 Orzeł Iwanowice 2022-10-2315:00
60 Czarni 03 Grzegorzowice 1:1 Strażak Goszcza 2022-10-2215:00
61 Bibiczanka Bibice 2:1 Płomień Kościelec 2022-10-2315:00
62 Zawisza Sulechów 1:0 Prądniczanka II Kraków 2022-10-2215:30
63 Ekler Baranówka 2:0 Płomień Jerzmanowice 2022-10-2315:00
kolejka 10:
64 Niedźwiedź 4:1 Płomień Jerzmanowice 2022-10-2915:00
65 Prądniczanka II Kraków 1:3 Ekler Baranówka 2022-10-3014:00
66 Płomień Kościelec 4:1 Zawisza Sulechów 2022-10-3014:30
67 Strażak Goszcza 1:3 Bibiczanka Bibice 2022-10-3014:30
68 Orzeł Iwanowice 3:4 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-10-2914:00
69 Juvenia Prandocin 2:5 Szreniawa Koszyce 2022-10-3014:00
70 Galicja Raciborowice 3:1 Michałowianka Michałowice 2022-10-3014:30
kolejka 11:
71 Michałowianka Michałowice 2:0 Niedźwiedź 2022-11-0613:00
72 Szreniawa Koszyce 2:2 Galicja Raciborowice 2022-11-0613:00
73 Czarni 03 Grzegorzowice 3:1 Juvenia Prandocin 2022-11-0613:00
74 Bibiczanka Bibice 6:0 Orzeł Iwanowice 2022-11-0514:00
75 Zawisza Sulechów 3:4 Strażak Goszcza 2022-11-0513:00
76 Ekler Baranówka 4:2 Płomień Kościelec 2022-11-0613:00
77 Płomień Jerzmanowice 2:2 Prądniczanka II Kraków 2022-11-0517:30
kolejka 12:
78 Niedźwiedź 4:0 Prądniczanka II Kraków 2022-11-1113:30
79 Płomień Kościelec 3:1 Płomień Jerzmanowice 2022-11-1214:00
80 Strażak Goszcza 1:1 Ekler Baranówka 2022-11-1213:00
81 Orzeł Iwanowice 1:4 Zawisza Sulechów 2022-11-1313:00
82 Juvenia Prandocin 1:2 Bibiczanka Bibice 2022-11-1314:00
83 Galicja Raciborowice 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2022-11-1313:00
84 Michałowianka Michałowice 3:3 Szreniawa Koszyce 2022-11-1313:00
kolejka 13:
85 Szreniawa Koszyce 1:3 Niedźwiedź 2022-11-2013:00
86 Czarni 03 Grzegorzowice 1:5 Michałowianka Michałowice 2022-11-2013:00
87 Bibiczanka Bibice 3:2 Galicja Raciborowice 2022-11-1914:00
88 Zawisza Sulechów 0:0 Juvenia Prandocin 2022-11-2013:00
89 Ekler Baranówka 9:1 Orzeł Iwanowice 2022-11-1913:00
90 Płomień Jerzmanowice 7:1 Strażak Goszcza 2022-11-1913:00
91 Prądniczanka II Kraków 5:1 Płomień Kościelec 2022-11-1915:00