Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta II Kraków 13 37 68:12 12 1 0 6 16 42:6 5 1 0 7 21 26:6 7 0 0
2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 13 34 40:10 11 1 1 7 18 21:3 6 0 1 6 16 19:7 5 1 0
3 Prądniczanka Kraków 13 31 54:15 10 1 2 7 15 29:11 5 0 2 6 16 25:4 5 1 0
4 AP Kmita Zabierzów 13 24 32:16 8 0 5 7 12 18:10 4 0 3 6 12 14:6 4 0 2
5 Bronowianka Kraków 13 22 24:25 7 1 5 5 6 7:10 2 0 3 8 16 17:15 5 1 2
6 Kabel Kraków 13 17 17:24 5 2 6 6 8 5:5 2 2 2 7 9 12:19 3 0 4
7 Partyzant Dojazdów 13 16 20:16 4 4 5 6 11 11:5 3 2 1 7 5 9:11 1 2 4
8 Pogoń Skotniki Kraków 13 15 17:21 4 3 6 6 6 6:7 1 3 2 7 9 11:14 3 0 4
9 Kaszowianka Kaszów 13 15 19:24 4 3 6 7 7 13:19 2 1 4 6 8 6:5 2 2 2
10 Skawinka Skawina 13 14 13:28 4 2 7 7 7 7:15 2 1 4 6 7 6:13 2 1 3
11 Grębałowianka Kraków 13 13 18:30 4 1 8 7 4 9:18 1 1 5 6 9 9:12 3 0 3
12 Prokocim Kraków 13 11 13:39 3 2 8 7 4 7:23 1 1 5 6 7 6:16 2 1 3
13 Piast Wołowice 13 9 19:44 2 3 8 6 6 11:15 2 0 4 7 3 8:29 0 3 4
14 Cedronka Wola Radziszowska 13 2 11:61 0 2 11 7 1 7:25 0 1 6 6 1 4:36 0 1 5

Mecz 5. kolejki Bronowianka - Cedronka przeniesiony z soboty na niedzielę i zmieniony został gospodarz. Powodem wyjazd do Dębicy trenera Cedronki na mistrzostwa Polski oldbojów.



kolejka 1:
1 AP Kmita Zabierzów 1:5 Wieczysta II Kraków 2022-08-1311:00
2 Prądniczanka Kraków 9:2 Piast Wołowice 2022-08-1310:00
3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Partyzant Dojazdów 2022-08-1317:30
4 Prokocim Kraków 0:3 Kabel Kraków 2022-08-1311:00
5 Grębałowianka Kraków 0:0 Cedronka Wola Radziszowska 2022-08-1317:00
6 Kaszowianka Kaszów 1:1 Bronowianka Kraków 2022-08-1318:00
7 Skawinka Skawina 0:3 Pogoń Skotniki Kraków 2022-08-1317:00
kolejka 2:
8 Wieczysta II Kraków 3:1 Pogoń Skotniki Kraków 2022-08-2011:00
9 Bronowianka Kraków 2:1 Skawinka Skawina 2022-08-2017:00
10 Cedronka Wola Radziszowska 0:1 Kaszowianka Kaszów 2022-08-2117:00
11 Kabel Kraków 2:1 Grębałowianka Kraków 2022-08-2117:30
12 Partyzant Dojazdów 1:1 Prokocim Kraków 2022-08-2016:00
13 Piast Wołowice 1:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-08-2116:00
14 AP Kmita Zabierzów 1:2 Prądniczanka Kraków 2022-08-2011:00
kolejka 3:
15 Prądniczanka Kraków 1:3 Wieczysta II Kraków 2022-08-2720:00
16 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2022-08-2711:00
17 Prokocim Kraków 1:1 Piast Wołowice 2022-08-2716:00
18 Grębałowianka Kraków 2:5 Partyzant Dojazdów 2022-08-2817:00
19 Kaszowianka Kaszów 2:4 Kabel Kraków 2022-08-2814:00
20 Skawinka Skawina 4:3 Cedronka Wola Radziszowska 2022-08-2817:00
21 Pogoń Skotniki Kraków 1:2 Bronowianka Kraków 2022-08-2717:30
kolejka 4:
22 Wieczysta II Kraków 8:1 Bronowianka Kraków 2022-09-0411:00
23 Cedronka Wola Radziszowska 1:4 Pogoń Skotniki Kraków 2022-09-0417:00
24 Kabel Kraków 1:1 Skawinka Skawina 2022-09-0417:00
25 Partyzant Dojazdów 0:0 Kaszowianka Kaszów 2022-09-0315:00
26 Piast Wołowice 5:0 Grębałowianka Kraków 2022-09-0416:00
27 AP Kmita Zabierzów 5:0 Prokocim Kraków 2022-09-0317:00
28 Prądniczanka Kraków 2:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-09-0220:00
kolejka 5:
29 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:2 Wieczysta II Kraków 2022-09-1011:00
30 Prokocim Kraków 0:4 Prądniczanka Kraków 2022-09-1016:00
31 Grębałowianka Kraków 2:5 AP Kmita Zabierzów 2022-09-1017:00
32 Kaszowianka Kaszów 3:1 Piast Wołowice 2022-09-1114:00
33 Skawinka Skawina 1:1 Partyzant Dojazdów 2022-09-1017:00
34 Pogoń Skotniki Kraków 1:0 Kabel Kraków 2022-09-1017:00
35 Cedronka Wola Radziszowska 0:3 Bronowianka Kraków 2022-09-1116:30
kolejka 6:
36 Wieczysta II Kraków 13:1 Cedronka Wola Radziszowska 2022-09-1813:00
37 Kabel Kraków 0:1 Bronowianka Kraków 2022-09-1816:00
38 Partyzant Dojazdów 3:1 Pogoń Skotniki Kraków 2022-09-1715:00
39 Piast Wołowice 0:1 Skawinka Skawina 2022-09-1816:00
40 AP Kmita Zabierzów 0:3 Kaszowianka Kaszów 2022-09-1710:00
41 Prądniczanka Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2022-09-1710:00
42 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 5:0 Prokocim Kraków 2022-09-1716:00
kolejka 7:
43 Prokocim Kraków 0:7 Wieczysta II Kraków 2022-09-2416:00
44 Grębałowianka Kraków 1:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-09-2416:00
45 Kaszowianka Kaszów 0:7 Prądniczanka Kraków 2022-09-2514:00
46 Skawinka Skawina 2:0 AP Kmita Zabierzów 2022-09-2410:00
47 Pogoń Skotniki Kraków 2:2 Piast Wołowice 2022-09-2411:00
48 Bronowianka Kraków 2:1 Partyzant Dojazdów 2022-09-2416:00
49 Cedronka Wola Radziszowska 2:4 Kabel Kraków 2022-09-2516:00
kolejka 8:
50 Wieczysta II Kraków 5:0 Kabel Kraków 2022-10-0220:00
51 Partyzant Dojazdów 4:0 Cedronka Wola Radziszowska 2022-10-0115:00
52 Piast Wołowice 1:4 Bronowianka Kraków 2022-10-0216:00
53 AP Kmita Zabierzów 2:0 Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-0111:00
54 Prądniczanka Kraków 6:1 Skawinka Skawina 2022-10-0110:00
55 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:1 Kaszowianka Kaszów 2022-10-0112:00
56 Prokocim Kraków 1:4 Grębałowianka Kraków 2022-10-0116:00
kolejka 9:
57 Grębałowianka Kraków 1:4 Wieczysta II Kraków 2022-10-0816:00
58 Kaszowianka Kaszów 3:0 Prokocim Kraków 2022-10-0914:00
59 Skawinka Skawina 0:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-10-0916:00
60 Pogoń Skotniki Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2022-10-0815:30
61 Bronowianka Kraków 1:4 AP Kmita Zabierzów 2022-10-0811:30
62 Cedronka Wola Radziszowska 1:1 Piast Wołowice 2022-10-0911:00
63 Kabel Kraków 1:0 Partyzant Dojazdów 2022-10-0915:45
kolejka 10:
64 Wieczysta II Kraków 2:2 Partyzant Dojazdów 2022-10-1620:00
65 Piast Wołowice 4:1 Kabel Kraków 2022-10-1615:30
66 AP Kmita Zabierzów 8:0 Cedronka Wola Radziszowska 2022-10-1514:45
67 Prądniczanka Kraków 2:1 Bronowianka Kraków 2022-10-1510:00
68 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4:0 Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-1515:00
69 Prokocim Kraków 3:0 Skawinka Skawina 2022-10-1515:30
70 Grębałowianka Kraków 2:0 Kaszowianka Kaszów 2022-10-1515:30
kolejka 11:
71 Kaszowianka Kaszów 3:4 Wieczysta II Kraków 2022-10-2314:00
72 Skawinka Skawina 0:2 Grębałowianka Kraków 2022-10-2215:30
73 Pogoń Skotniki Kraków 0:1 Prokocim Kraków 2022-10-2215:00
74 Bronowianka Kraków 2:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-10-2215:00
75 Cedronka Wola Radziszowska 1:8 Prądniczanka Kraków 2022-10-2312:00
76 Kabel Kraków 0:1 AP Kmita Zabierzów 2022-10-2213:00
77 Partyzant Dojazdów 2:0 Piast Wołowice 2022-10-2211:00
kolejka 12:
78 Wieczysta II Kraków 11:1 Piast Wołowice 2022-10-3020:00
79 AP Kmita Zabierzów 1:0 Partyzant Dojazdów 2022-10-2914:45
80 Prądniczanka Kraków 5:0 Kabel Kraków 2022-10-2910:00
81 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 7:0 Cedronka Wola Radziszowska 2022-10-2911:00
82 Prokocim Kraków 2:4 Bronowianka Kraków 2022-10-2911:00
83 Grębałowianka Kraków 1:2 Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-2915:00
84 Kaszowianka Kaszów 1:2 Skawinka Skawina 2022-10-2912:00
kolejka 13:
85 Skawinka Skawina 0:1 Wieczysta II Kraków 2022-11-0614:00
86 Pogoń Skotniki Kraków 1:1 Kaszowianka Kaszów 2022-11-0514:00
87 Bronowianka Kraków 0:1 Grębałowianka Kraków 2022-11-0514:00
88 Cedronka Wola Radziszowska 2:4 Prokocim Kraków 2022-11-0612:00
89 Kabel Kraków 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-11-0611:00
90 Partyzant Dojazdów 1:3 Prądniczanka Kraków 2022-11-0512:00
91 Piast Wołowice 0:4 AP Kmita Zabierzów 2022-11-0514:00