Piąta liga ""MAGIC-SPORT"" Grupa zach.
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 LKS NIWA NOWA WIEŚ 14 34 39:19 11 1 2 7 18 23:13 6 0 1 7 16 16:6 5 1 1
2 MKS Trzebinia 14 33 44:12 10 3 1 7 14 18:7 4 2 1 7 19 26:5 6 1 0
3 TEMPO BIAŁKA 14 32 47:26 10 2 2 7 13 18:14 4 1 2 7 19 29:12 6 1 0
4 Karpaty Siepraw 14 30 33:26 10 0 4 7 18 17:9 6 0 1 7 12 16:17 4 0 3
5 Wiślanka Grabie 14 28 26:15 8 4 2 7 14 14:9 4 2 1 7 14 12:6 4 2 1
6 PCIMIANKA PCIM 14 24 40:24 7 3 4 7 15 28:11 5 0 2 7 9 12:13 2 3 2
7 KS Chełmek 14 24 32:28 7 3 4 7 16 20:10 5 1 1 7 8 12:18 2 2 3
8 Sokół Kocmyrzów 14 16 29:29 5 1 8 7 9 13:12 3 0 4 7 7 16:17 2 1 4
9 Błękitni Modlnica 14 16 26:40 4 4 6 7 11 12:17 3 2 2 7 5 14:23 1 2 4
10 Jutrzenka Giebułtów 14 12 15:24 3 3 8 7 9 9:10 2 3 2 7 3 6:14 1 0 6
11 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 14 11 30:40 2 5 7 7 9 18:17 2 3 2 7 2 12:23 0 2 5
12 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 14 11 21:36 3 2 9 7 8 14:17 2 2 3 7 3 7:19 1 0 6
13 Orlęta Rudawa 14 11 21:35 2 5 7 7 6 10:18 1 3 3 7 5 11:17 1 2 4
14 Zjednoczeni-Złomex Branice 14 6 10:29 1 3 10 7 1 2:15 0 1 6 7 5 8:14 1 2 4
15 Clepardia Kraków 14 6 9:39 1 3 10 7 4 6:21 1 1 5 7 2 3:18 0 2 5

2. kolejka (21. sierpnia 2022), Błękitni Modlnica - Clepardia Kraków - w 71. minucie (przy stanie 2-2) zawody zostały przerwane ze względu na gwałtowną ulewę i zalane boisko.



kolejka 1:
1 TEMPO BIAŁKA pauzuje w kolejce -
2 MKS Trzebinia 1:1 KS Chełmek 2022-08-1311:00
3 Jutrzenka Giebułtów 0:0 Orlęta Rudawa 2022-08-1317:00
4 PCIMIANKA PCIM 5:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-08-1417:00
5 Sokół Kocmyrzów 2:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-08-1317:00
6 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 1:1 Błękitni Modlnica 2022-08-1412:30
7 Clepardia Kraków 0:1 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-08-1311:00
8 Wiślanka Grabie 0:3 Karpaty Siepraw 2022-08-1317:00
kolejka 2:
9 Karpaty Siepraw pauzuje w kolejce -
10 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2:0 Wiślanka Grabie 2022-08-2011:00
11 Błękitni Modlnica 3:3 Clepardia Kraków 2022-09-0718:00
12 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:3 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-08-2016:00
13 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 Sokół Kocmyrzów 2022-08-2015:00
14 Orlęta Rudawa 2:2 PCIMIANKA PCIM 2022-08-2017:00
15 KS Chełmek 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-08-2017:30
16 TEMPO BIAŁKA 0:3 MKS Trzebinia 2022-08-2011:00
kolejka 3:
17 MKS Trzebinia pauzuje w kolejce -
18 Jutrzenka Giebułtów 2:5 TEMPO BIAŁKA 2022-09-0718:00
19 PCIMIANKA PCIM 5:1 KS Chełmek 2022-08-3117:30
20 Sokół Kocmyrzów 1:3 Orlęta Rudawa 2022-08-2418:00
21 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 5:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-08-2417:30
22 Clepardia Kraków 1:3 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-08-2418:00
23 Wiślanka Grabie 2:1 Błękitni Modlnica 2022-08-2417:30
24 Karpaty Siepraw 4:3 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-08-2417:30
kolejka 4:
25 LKS NIWA NOWA WIEŚ pauzuje w kolejce -
26 Błękitni Modlnica 0:4 Karpaty Siepraw 2022-08-2717:30
27 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:1 Wiślanka Grabie 2022-08-2717:30
28 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 0:0 Clepardia Kraków 2022-08-2717:30
29 Orlęta Rudawa 3:1 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-08-2717:00
30 KS Chełmek 4:2 Sokół Kocmyrzów 2022-08-2717:30
31 TEMPO BIAŁKA 4:2 PCIMIANKA PCIM 2022-08-2816:00
32 MKS Trzebinia 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-08-2717:00
kolejka 5:
33 Jutrzenka Giebułtów pauzuje w kolejce -
34 PCIMIANKA PCIM 0:1 MKS Trzebinia 2022-09-0417:00
35 Sokół Kocmyrzów 1:3 TEMPO BIAŁKA 2022-09-0317:00
36 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 1:1 KS Chełmek 2022-09-0412:30
37 Clepardia Kraków 1:1 Orlęta Rudawa 2022-09-0311:00
38 Wiślanka Grabie 2:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-09-0317:00
39 Karpaty Siepraw 2:0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-09-0316:00
40 LKS NIWA NOWA WIEŚ 3:1 Błękitni Modlnica 2022-09-0311:00
kolejka 6:
41 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
42 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:3 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-09-1017:00
43 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 5:1 Karpaty Siepraw 2022-09-1115:00
44 Orlęta Rudawa 1:1 Wiślanka Grabie 2022-09-1116:00
45 KS Chełmek 3:0 Clepardia Kraków 2022-09-1011:00
46 TEMPO BIAŁKA 4:2 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-09-1011:00
47 MKS Trzebinia 1:2 Sokół Kocmyrzów 2022-09-1011:00
48 Jutrzenka Giebułtów 1:1 PCIMIANKA PCIM 2022-09-1011:00
kolejka 7:
49 PCIMIANKA PCIM pauzuje w kolejce -
50 Sokół Kocmyrzów 4:0 Jutrzenka Giebułtów 2022-09-1716:00
51 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 1:6 MKS Trzebinia 2022-09-1812:30
52 Clepardia Kraków 2:4 TEMPO BIAŁKA 2022-09-1711:00
53 Wiślanka Grabie 4:2 KS Chełmek 2022-09-1716:30
54 Karpaty Siepraw 2:1 Orlęta Rudawa 2022-09-1716:00
55 LKS NIWA NOWA WIEŚ 4:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-09-1716:00
56 Błękitni Modlnica 1:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-09-1716:30
kolejka 8:
57 Zjednoczeni-Złomex Branice pauzuje w kolejce -
58 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:4 Błękitni Modlnica 2022-09-2412:00
59 Orlęta Rudawa 1:4 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-09-2414:00
60 KS Chełmek 4:0 Karpaty Siepraw 2022-09-2411:00
61 TEMPO BIAŁKA 1:1 Wiślanka Grabie 2022-09-2416:00
62 MKS Trzebinia 4:0 Clepardia Kraków 2022-09-2411:00
63 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-09-2411:00
64 PCIMIANKA PCIM 5:1 Sokół Kocmyrzów 2022-09-2516:00
kolejka 9:
65 Sokół Kocmyrzów pauzuje w kolejce -
66 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2:3 PCIMIANKA PCIM 2022-10-0112:30
67 Clepardia Kraków 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2022-10-0111:00
68 Wiślanka Grabie 2:2 MKS Trzebinia 2022-10-0111:00
69 Karpaty Siepraw 2:3 TEMPO BIAŁKA 2022-10-0116:00
70 LKS NIWA NOWA WIEŚ 6:3 KS Chełmek 2022-10-0116:00
71 Błękitni Modlnica 2:1 Orlęta Rudawa 2022-10-0212:30
72 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-10-0112:00
kolejka 10:
73 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada pauzuje w kolejce -
74 Orlęta Rudawa 2:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-10-0815:00
75 KS Chełmek 2:3 Błękitni Modlnica 2022-10-0815:00
76 TEMPO BIAŁKA 0:2 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-10-0915:30
77 MKS Trzebinia 5:1 Karpaty Siepraw 2022-10-0811:00
78 Jutrzenka Giebułtów 1:2 Wiślanka Grabie 2022-10-0811:00
79 PCIMIANKA PCIM 5:0 Clepardia Kraków 2022-10-0915:30
80 Sokół Kocmyrzów 4:0 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-10-0815:00
kolejka 11:
81 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II pauzuje w kolejce -
82 Clepardia Kraków 0:7 Sokół Kocmyrzów 2022-10-1515:30
83 Wiślanka Grabie 1:1 PCIMIANKA PCIM 2022-10-1613:00
84 Karpaty Siepraw 3:1 Jutrzenka Giebułtów 2022-10-1515:00
85 LKS NIWA NOWA WIEŚ 1:5 MKS Trzebinia 2022-10-1515:30
86 Błękitni Modlnica 2:6 TEMPO BIAŁKA 2022-10-1515:30
87 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:2 KS Chełmek 2022-10-1515:00
88 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 5:1 Orlęta Rudawa 2022-10-1515:30
kolejka 12:
89 Orlęta Rudawa pauzuje w kolejce -
90 KS Chełmek 4:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-10-2215:00
91 TEMPO BIAŁKA 3:0 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-10-2315:00
92 MKS Trzebinia 4:1 Błękitni Modlnica 2022-10-2211:00
93 Jutrzenka Giebułtów 1:1 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-10-2211:00
94 PCIMIANKA PCIM 1:4 Karpaty Siepraw 2022-10-2315:00
95 Sokół Kocmyrzów 1:3 Wiślanka Grabie 2022-10-2215:00
96 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2:0 Clepardia Kraków 2022-10-2312:30
kolejka 13:
97 Clepardia Kraków pauzuje w kolejce -
98 Wiślanka Grabie 3:0 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-10-3014:00
99 Karpaty Siepraw 3:1 Sokół Kocmyrzów 2022-10-2914:00
100 LKS NIWA NOWA WIEŚ 3:1 PCIMIANKA PCIM 2022-10-2915:00
101 Błękitni Modlnica 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2022-10-2915:00
102 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:3 MKS Trzebinia 2022-10-3014:00
103 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:6 TEMPO BIAŁKA 2022-10-2915:00
104 Orlęta Rudawa 1:2 KS Chełmek 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 KS Chełmek pauzuje w kolejce -
106 TEMPO BIAŁKA 6:4 Orlęta Rudawa 2022-11-0513:00
107 MKS Trzebinia 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2022-11-0511:00
108 Jutrzenka Giebułtów 3:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2022-11-0511:00
109 PCIMIANKA PCIM 7:3 Błękitni Modlnica 2022-11-0613:00
110 Sokół Kocmyrzów 0:2 LKS NIWA NOWA WIEŚ 2022-11-0513:00
111 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2:3 Karpaty Siepraw 2022-11-0612:30
112 Clepardia Kraków 0:4 Wiślanka Grabie 2022-11-0611:00
kolejka 15:
113 Wiślanka Grabie pauzuje w kolejce -
114 Karpaty Siepraw 1:0 Clepardia Kraków 2022-11-1111:00
115 LKS NIWA NOWA WIEŚ 4:1 Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków II 2022-11-1213:00
116 Błękitni Modlnica 2:1 Sokół Kocmyrzów 2022-11-1213:00
117 Zjednoczeni-Złomex Branice 0:2 PCIMIANKA PCIM 2022-11-1213:30
118 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:3 Jutrzenka Giebułtów 2022-11-1213:00
119 Orlęta Rudawa 0:6 MKS Trzebinia 2022-11-1112:00
120 KS Chełmek 2:2 TEMPO BIAŁKA 2022-11-1211:00