Piąta liga Grupa wsch.
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Watra Białka Tatrzańska 15 38 44:12 12 2 1 8 19 21:7 6 1 1 7 19 23:5 6 1 0
2 BKS BOCHNIA 15 35 42:21 11 2 2 7 15 22:13 5 0 2 8 20 20:8 6 2 0
3 SOKÓŁ SŁOPNICE 15 33 29:17 10 3 2 7 15 15:6 4 3 0 8 18 14:11 6 0 2
4 Kolejarz Stróże 15 30 40:14 9 3 3 7 14 17:6 4 2 1 8 16 23:8 5 1 2
5 GKS Drwinia 15 28 34:21 8 4 3 8 16 23:13 5 1 2 7 12 11:8 3 3 1
6 Tarnovia Tarnów 15 22 23:19 7 1 7 7 15 18:5 5 0 2 8 7 5:14 2 1 5
7 Dunajec Nowy Sącz 15 20 19:17 5 5 5 8 14 13:7 4 2 2 7 6 6:10 1 3 3
8 GKS Gromnik 15 20 22:21 5 5 5 8 11 12:11 3 2 3 7 9 10:10 2 3 2
9 Metal Tarnów 15 20 24:22 5 5 5 7 11 13:10 3 2 2 8 9 11:12 2 3 3
10 Orkan Szczyrzyc 15 19 27:37 6 1 8 8 9 13:20 3 0 5 7 10 14:17 3 1 3
11 Zalesianka Zalesie 15 18 30:39 5 3 7 8 17 21:12 5 2 1 7 1 9:27 0 1 6
12 Korona Niedzieliska 15 17 30:36 4 5 6 7 7 12:15 1 4 2 8 10 18:21 3 1 4
13 Dunajec Zakliczyn 15 13 24:42 4 1 10 7 9 14:17 3 0 4 8 4 10:25 1 1 6
14 LUKS Radłovia Radłów 15 10 14:32 3 1 11 8 6 9:15 2 0 6 7 4 5:17 1 1 5
15 JARMUTA SZCZAWNICA 15 8 25:42 2 2 11 8 5 13:20 1 2 5 7 3 12:22 1 0 6
16 TS TUCHOVIA Tuchów 15 7 16:51 2 1 12 7 4 7:23 1 1 5 8 3 9:28 1 0 7



kolejka 1:
1 JARMUTA SZCZAWNICA 0:1 Tarnovia Tarnów 2022-08-1415:00
2 GKS Drwinia 3:2 Metal Tarnów 2022-08-1418:00
3 Zalesianka Zalesie 1:3 LUKS Radłovia Radłów 2022-08-1311:00
4 Orkan Szczyrzyc 2:3 BKS BOCHNIA 2022-08-1311:00
5 Kolejarz Stróże 2:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-08-1317:00
6 GKS Gromnik 4:0 Dunajec Zakliczyn 2022-08-1317:00
7 Watra Białka Tatrzańska 5:2 Korona Niedzieliska 2022-08-1317:00
8 Dunajec Nowy Sącz 2:0 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-1315:00
kolejka 2:
9 Tarnovia Tarnów 6:0 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-2017:00
10 Korona Niedzieliska 0:0 Dunajec Nowy Sącz 2022-08-1918:00
11 Dunajec Zakliczyn 0:1 Watra Białka Tatrzańska 2022-08-2117:00
12 SOKÓŁ SŁOPNICE 1:1 GKS Gromnik 2022-08-2117:00
13 BKS BOCHNIA 4:5 Kolejarz Stróże 2022-08-2017:00
14 LUKS Radłovia Radłów 1:2 Orkan Szczyrzyc 2022-08-2018:00
15 Metal Tarnów 1:1 Zalesianka Zalesie 2022-08-2017:00
16 JARMUTA SZCZAWNICA 2:2 GKS Drwinia 2022-08-2016:00
kolejka 3:
17 GKS Drwinia 4:1 Tarnovia Tarnów 2022-08-2711:00
18 Zalesianka Zalesie 5:4 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-08-2717:00
19 Orkan Szczyrzyc 1:2 Metal Tarnów 2022-08-2711:00
20 LUKS Radłovia Radłów 2:1 Kolejarz Stróże 2022-08-2817:00
21 GKS Gromnik 2:2 BKS BOCHNIA 2022-08-2717:00
22 Watra Białka Tatrzańska 2:3 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-08-2716:00
23 Dunajec Nowy Sącz 4:1 Dunajec Zakliczyn 2022-08-2715:00
24 TS TUCHOVIA Tuchów 2:3 Korona Niedzieliska 2022-08-2717:00
kolejka 4:
25 Tarnovia Tarnów 3:1 Korona Niedzieliska 2022-08-3117:30
26 Dunajec Zakliczyn 0:4 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-08-3117:30
27 SOKÓŁ SŁOPNICE 3:1 Dunajec Nowy Sącz 2022-08-3117:30
28 BKS BOCHNIA 0:2 Watra Białka Tatrzańska 2022-08-3117:30
29 LUKS Radłovia Radłów 0:1 GKS Gromnik 2022-08-3117:30
30 Metal Tarnów 0:2 Kolejarz Stróże 2022-08-3117:30
31 JARMUTA SZCZAWNICA 1:5 Orkan Szczyrzyc 2022-08-3117:30
32 GKS Drwinia 3:1 Zalesianka Zalesie 2022-08-3117:30
kolejka 5:
33 Zalesianka Zalesie 4:1 Tarnovia Tarnów 2022-09-0311:00
34 Orkan Szczyrzyc 2:4 GKS Drwinia 2022-09-0311:00
35 Kolejarz Stróże 3:0 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-09-0415:00
36 GKS Gromnik 1:0 Metal Tarnów 2022-09-0317:00
37 Watra Białka Tatrzańska 2:0 LUKS Radłovia Radłów 2022-09-0416:30
38 Dunajec Nowy Sącz 0:2 BKS BOCHNIA 2022-09-0316:00
39 TS TUCHOVIA Tuchów 0:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-0317:00
40 Korona Niedzieliska 2:4 Dunajec Zakliczyn 2022-09-0317:00
kolejka 6:
41 Tarnovia Tarnów 3:0 Dunajec Zakliczyn 2022-09-1013:00
42 SOKÓŁ SŁOPNICE 2:1 Korona Niedzieliska 2022-09-1117:00
43 BKS BOCHNIA 4:1 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-09-1016:00
44 LUKS Radłovia Radłów 2:0 Dunajec Nowy Sącz 2022-09-1017:00
45 Metal Tarnów 1:1 Watra Białka Tatrzańska 2022-09-1017:00
46 JARMUTA SZCZAWNICA 1:3 GKS Gromnik 2022-09-1013:00
47 GKS Drwinia 2:1 Kolejarz Stróże 2022-09-1016:00
48 Zalesianka Zalesie 3:0 Orkan Szczyrzyc 2022-09-1016:00
kolejka 7:
49 Orkan Szczyrzyc 1:0 Tarnovia Tarnów 2022-09-1711:00
50 Kolejarz Stróże 7:0 Zalesianka Zalesie 2022-09-1815:00
51 GKS Gromnik 1:1 GKS Drwinia 2022-09-1717:00
52 Watra Białka Tatrzańska 2:0 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-09-1815:00
53 Dunajec Nowy Sącz 0:0 Metal Tarnów 2022-09-1716:00
54 TS TUCHOVIA Tuchów 0:0 LUKS Radłovia Radłów 2022-09-1717:00
55 Korona Niedzieliska 1:3 BKS BOCHNIA 2022-09-1717:00
56 Dunajec Zakliczyn 1:2 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-1817:00
kolejka 8:
57 Tarnovia Tarnów 0:1 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-09-2416:30
58 BKS BOCHNIA 4:1 Dunajec Zakliczyn 2022-09-2416:30
59 LUKS Radłovia Radłów 1:3 Korona Niedzieliska 2022-09-2516:00
60 Metal Tarnów 5:1 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-09-2416:30
61 JARMUTA SZCZAWNICA 0:3 Dunajec Nowy Sącz 2022-09-2413:00
62 GKS Drwinia 1:2 Watra Białka Tatrzańska 2022-09-2416:00
63 Zalesianka Zalesie 1:1 GKS Gromnik 2022-09-2414:00
64 Orkan Szczyrzyc 0:4 Kolejarz Stróże 2022-09-2515:00
kolejka 9:
65 Kolejarz Stróże 2:0 Tarnovia Tarnów 2022-10-0216:30
66 GKS Gromnik 0:2 Orkan Szczyrzyc 2022-10-0116:30
67 Watra Białka Tatrzańska 5:2 Zalesianka Zalesie 2022-10-0116:00
68 Dunajec Nowy Sącz 0:1 GKS Drwinia 2022-10-0116:00
69 TS TUCHOVIA Tuchów 1:2 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-0116:00
70 Korona Niedzieliska 3:3 Metal Tarnów 2022-10-0116:00
71 Dunajec Zakliczyn 3:1 LUKS Radłovia Radłów 2022-10-0216:00
72 SOKÓŁ SŁOPNICE 0:0 BKS BOCHNIA 2022-10-0216:00
kolejka 10:
73 Tarnovia Tarnów 0:3 BKS BOCHNIA 2022-10-0816:00
74 LUKS Radłovia Radłów 2:3 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-10-0915:00
75 Metal Tarnów 2:1 Dunajec Zakliczyn 2022-10-0816:00
76 JARMUTA SZCZAWNICA 3:3 Korona Niedzieliska 2022-10-0813:00
77 GKS Drwinia 6:0 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-10-0916:00
78 Zalesianka Zalesie 1:1 Dunajec Nowy Sącz 2022-10-0816:00
79 Orkan Szczyrzyc 1:5 Watra Białka Tatrzańska 2022-10-0811:00
80 Kolejarz Stróże 1:1 GKS Gromnik 2022-10-0915:00
kolejka 11:
81 GKS Gromnik 0:1 Tarnovia Tarnów 2022-10-1515:30
82 Watra Białka Tatrzańska 0:0 Kolejarz Stróże 2022-10-1614:00
83 Dunajec Nowy Sącz 2:0 Orkan Szczyrzyc 2022-10-1515:30
84 TS TUCHOVIA Tuchów 4:3 Zalesianka Zalesie 2022-10-1615:30
85 Korona Niedzieliska 0:0 GKS Drwinia 2022-10-1515:00
86 Dunajec Zakliczyn 6:4 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-1615:00
87 SOKÓŁ SŁOPNICE 1:1 Metal Tarnów 2022-10-1614:00
88 BKS BOCHNIA 4:1 LUKS Radłovia Radłów 2022-10-1515:30
kolejka 12:
89 Tarnovia Tarnów 3:0 LUKS Radłovia Radłów 2022-10-2215:30
90 Metal Tarnów 2:4 BKS BOCHNIA 2022-10-2215:30
91 JARMUTA SZCZAWNICA 2:3 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-10-2215:00
92 GKS Drwinia 3:3 Dunajec Zakliczyn 2022-10-2315:30
93 Zalesianka Zalesie 4:2 Korona Niedzieliska 2022-10-2215:00
94 Orkan Szczyrzyc 3:2 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-10-2215:00
95 Kolejarz Stróże 1:1 Dunajec Nowy Sącz 2022-10-2315:00
96 GKS Gromnik 2:4 Watra Białka Tatrzańska 2022-10-2215:30
kolejka 13:
97 Watra Białka Tatrzańska 2:0 Tarnovia Tarnów 2022-10-2914:30
98 Dunajec Nowy Sącz 4:2 GKS Gromnik 2022-10-2915:00
99 TS TUCHOVIA Tuchów 0:6 Kolejarz Stróże 2022-10-2915:00
100 Korona Niedzieliska 4:4 Orkan Szczyrzyc 2022-10-2914:00
101 Dunajec Zakliczyn 4:1 Zalesianka Zalesie 2022-10-3014:30
102 SOKÓŁ SŁOPNICE 2:1 GKS Drwinia 2022-10-3014:00
103 BKS BOCHNIA 3:2 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-10-2915:00
104 LUKS Radłovia Radłów 0:3 Metal Tarnów 2022-10-2915:00
kolejka 14:
105 Tarnovia Tarnów 3:0 Metal Tarnów 2022-11-0514:00
106 JARMUTA SZCZAWNICA 4:0 LUKS Radłovia Radłów 2022-11-0513:00
107 GKS Drwinia 1:3 BKS BOCHNIA 2022-11-0614:00
108 Zalesianka Zalesie 2:0 SOKÓŁ SŁOPNICE 2022-11-0514:00
109 Orkan Szczyrzyc 3:0 Dunajec Zakliczyn 2022-11-0514:00
110 Kolejarz Stróże 1:3 Korona Niedzieliska 2022-11-0614:00
111 GKS Gromnik 2:1 TS TUCHOVIA Tuchów 2022-11-0513:00
112 Watra Białka Tatrzańska 3:0 Dunajec Nowy Sącz 2022-11-0613:00
kolejka 15:
113 Dunajec Nowy Sącz 1:1 Tarnovia Tarnów 2022-11-1213:30
114 TS TUCHOVIA Tuchów 0:8 Watra Białka Tatrzańska 2022-11-1313:30
115 Korona Niedzieliska 2:1 GKS Gromnik 2022-11-1213:30
116 Dunajec Zakliczyn 0:4 Kolejarz Stróże 2022-11-1313:00
117 SOKÓŁ SŁOPNICE 6:1 Orkan Szczyrzyc 2022-11-1113:30
118 BKS BOCHNIA 3:1 Zalesianka Zalesie 2022-11-1213:30
119 LUKS Radłovia Radłów 1:2 GKS Drwinia 2022-11-1213:00
120 Metal Tarnów 2:0 JARMUTA SZCZAWNICA 2022-11-1213:30