Puchary im. Górskiego i Deyny: Znów tylko punkt małopolskich drużyn
ango | 2014-10-02 16:42:40

W Kolbuszowej rozegrane zostały w czwartek mecze 2. kolejki Pucharów im. Kazimierza Górskiego (rocznik 2000) i im. Kazimierza Deyny (rocznik 1999).

W inauguracyjnej kolejce - 16 września na obiekcie Bronowianki - chłopcy z rocznika 2000 bezbramkowo zremisowali z Lubelskim ZPN i teraz także podzielili się punktami. Zespół z rocznika 1999 po porażce z Lublinem 1-4, dzisiaj w Kolbuszowej uległ Podkarpackiemu ZPN 1-2.

Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego (rocznik 2000)
Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 1-1 (1-0), karne 3-1
Bramka dla MZPN - Michał Zięba
MZPN: Mateusz Burliga - Jakub Skrzyński, Michał Ozga, Hubert Pakosz, Patryk Zaucha, Michał Zięba, Robert Ożóg,
Kacper Szarek (41 Arkadiusz Rajczyk), Adrian Kudelski, Dawid Sotwin, Mateusz Wyjadłowski. Trenerzy: Łukasz
Szewczyk, Marcin Pasionek.

- Słabo zaprezentowaliśmy się w pierwszej połowie i dopiero ostra reprymenda w przerwie poskutkowała. Zaczęliśmy grać naprawdę dobrze, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Rajczyk znalazł się dwa razy sam przed bramkarzem, a raz przymierzył piłką w poprzeczkę - podsumował trener Szewczyk.

W drugim meczu: Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN 1-0

1. Podkarpacki ZPN        2    4    2-1
2. Świętokrzyski ZPN      2    3    1-1
3. Małopolski ZPN           2    2    1-1
4. Lubelski ZPN               2    1    0-1

Puchar PZPN im. Kazimierza Deyny (rocznik 1999)
Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 2-1 (0-1)
Bramka dla MZPN - Adrian Grzybek
MZPN: Karol Niemczycki - Łukasz Kantyka (75 Tomasz Kurek), Olaf Niepokój (75 Mikołaj Przywara), Mateusz Jurczak, Dawid Linca, Marcin Jaworski, Szymon Hajduk, Mateusz Reczulski, Karol Matras (70 Nikodem Gniecki), Adrian Grzybek, Karol Kuczek (41 Karol Stanek). Trenerzy: Grzegorz Dąbrowski, Krystian Pać.

W drugim meczu: Świętokrzyski ZPN - Lubelski ZPN 3-0