Siemacha halowym mistrzem Krakowa trampkarzy
ango | 2012-12-23 19:26:50

W sobotę Siemacha została triumfatorem Halowych Mistrzostw Krakowa trampkarzy.

W finale - pod balonem Com-Com Zone - podopieczni trenera Łukasza Terleckiego pokonali Wisłę SA Kraków 4-2. Oba zespoły będą reprezentowały okręg krakowski w turnieju o mistrzostwo Małopolski zaplanowanym na 10 marca.

Trzecie i czwarte miejsce zajęły drużyny Siemachy II i Siemachy III. Turniej pod balonem Com-Com Zone był więc ogromnym sukcesem ekip przejętych od SPMTS Hutnik przez Stowarzyszenie Siemacha, a występujących obecnie pod szyldem Akademii Sportu Progres.

Podczas uroczystego zakończenia turnieju wyróżnione zostały pierwsze cztery zespoły. Szef Wydziału Szkolenia MZPN Lucjan Franczak gratulował zawodnikom dobrej gry oraz ambicji i woli walki. Pełen uznania dla 14- i 13-letnich piłkarzy był też dyrektor turnieju, zasłużony trener Aleksander Hradecki.

Puchary i medale wręczali ponadto Wiesław Gawlik, Andrzej Garley, Mieczysław BętkowskiBronisław Augustyniak, który czuwał nad sprawnym przebiegiem eliminacji i finału HMK trampkarzy.

HMK odbyły się pod auspicjami Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, organizatorem była Komisja ds. Piłkarstwa Młodzieżowego MZPN.