Baraż o CLJ U-17: Sandecja wygrała w Rzeszowie ze Stalą
info_foto
ango | 2022-06-23 19:43:41

W pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17, rozegranym w Rzeszowie, piłkarze Sandecji Nowy Sącz wygrali ze Stalą 5-4 (3-3)! Mecz rewanżowy zostanie rozegrany w sobotę w Nowym Sączu.

Cztery gole dla Sandecji strzelił Arkadiusz Orzeł (hat-trick przed przerwą), a jednego Igor Maślanka, który pokonał bramkarza Stali w ostatniej minucie.
Sandecja grała w składzie: Urlik - Kowalik, A. Nowak, Łatka, Pawłowski, I. Maślanka, Wokacz, Aleksander, Karpiel, Jarzębiak, Orzeł oraz Kupczak, M. Maślanka, Kamiński, Piskor, Krawczyk, Piszczek.

* * *
Dodajmy, że w ostatnią sobotę na Suchych Stawach został rozegrany pierwszy mecz barażowy o CLJ U-15. Przeciwnikiem Hutnika w walce o elitę była Wisła Puławy. Hutnicy wygrali 5-2 i ze sporą zaliczką pojadą na sobotni rewanż do Puław.