FUTSAL: Trudni rywale Solnego Miasta
ango | 2022-02-09 10:57:36

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie grup finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w Futsalu, które w dniach 25-27 lutego rozegrane zostaną w Bochni.

O medale rywalizować będą dwie małopolskie ekipy BSF ABJ Bochnia i SMS Solne Miasto Wieliczka.

Do tej pory zakończyły się finały w czterech kategoriach wiekowych. Małopolskie zespoły najlepiej spisały się w kategorii U-19 kobiet, bowiem wicemistrzostwo wywalczyła Staszkówka Jelna, a czwarte miejsce zajęła Prądniczanka Kraków. W finałach U-17 mężczyzn Sobek Kraków zajął miejsca 5.-8.

Grupa I: Rekord Bielsko-Biała, SMS Solne Miasto Wieliczka, GKS Futsal Nowiny, Beniaminek Starogard Gdański.
Grupa II: Junior Hurtap Łęczyca, Dreman Komprachcice, SPN Szamotuły, SMS JKS Jarosław.
Grupa III: BSF ABJ Bochnia, TAF Toruń, Bonito Helios Białystok, GI Malepszy Leszno.
Grupa IV: Gwiazda Ruda Sląska, Red Dragons Pniewy, Constract Lubawa, Sośnica Gliwice.