Futsal: Sobek i Okocimski w finałach
ango | 2022-01-08 17:12:31

W miniony weekend zakończyły się trzyetapowe eliminacje do mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-15. Małopolskę w walce o medale reprezentować będą UKS Sobek Kraków i Okocimski Brzesko.

W sobotę w Słomnikach rozegrany został turniej z udziałem czterech małopolskich ekip. Okocimski, Sobek i Słomniczanka miały na koncie po 6 punktów i o ostatecznej kolejności decydował bilans bezpośrednich spotkań. Czwarte miejsce w zawodach zajęła Wierzbowianka. Nie udało się wywalczyć awansu drużynie BSF ABJ Bochnia, która w zawodach w Lubaczowie zdobyła tylko punkt za remis 3-3 z JKS Jarosław. Małopolska wystawiła do kwalifikacji największą liczbę drużyn. W pierwszym etapie odpadły zespoły Targowianki i Fabloku Chrzanów, zaś w drugim Unia Tarnów i MKS Trzebinia.