Okocimski bez medalu
ango | 2021-12-19 18:55:57

Przez trzy dni w Wilkowicach koło Bielska-Białej odbywał się finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-13. Jedynym reprezentantem Małopolski była ekipa Okocimskiego Can-Pack Brzesko prowadzona przez Janusza Piątka.

Okocimski w kwalifikacjach pokonał Rekord Bielsko-Biała 2-0, zremisował 2-2 ze Stmilem Olsztyn oraz uległ Zdrowi Garwolin 2-4. Dało to Małopolanom trzecie miejsce w grupie i miejsce 9.-12. w Polsce. Tytuł mistrzowski wywalczył Stomil, a kolejne lokaty na podium zajęły drużyny GKS Futsal Nowiny i Red Dragons Pniewy.

Okocimski: Jakub Hoszwa, Jakub Dudzik, Alan Bąk, Maciej Pasula, Franciszek Gadzina, Jakub Smoleń, Oliwier Gorzyczko, Kacper Świerczek, Franciszek Mrzygłód, Kamil Maciaś, Bartosz Pasek, Szymon Wawryka, Daniel Babło, Kamil Mietła.