Losowanie ćwierćfinałów i półfinałów Pucharu Polski
ango | 2021-04-19 17:28:04

Na dzisiejszym posiedzeniu Prezydium Zarządu MZPN zapadła ważna decyzja - zgodnie z wcześniejszą informacją rozgrywki seniorskie w Małopolsce ruszają!

W środę, 21 kwietnia 2021 r. godz. 16:30 rozpoczną się mecze 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Małopolski. Zagrają:
1. Przemsza Klucze (KO) - Glinik Gorlice (IV)
2. Korona Niedzieliska (A) - Beskid Andrychów (IV)
3. Limanovia Limanowa (IV) - Unia Tarnów (IV)
4. Wieczysta Kraków (KO) - Podhale Nowy Targ (III)
5. LKS Rajsko (IV) - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (IV); godz. 15:00, mecz na sztucznej trawie w Chełmku
6. MKS Trzebinia (IV) - Dalin Myślenice (IV)
7. Nadwiślanka Nowe Brzesko (A) - BKS Bochnia (IV)
8. Lubań Maniowy (IV) - Poprad Muszyna (IV); mecz na sztucznej trawie w Nowym Targu

W przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego, sędzia główny zarządzi dogrywkę 2x15 minut, a
następnie, w przypadku remisu, rzuty karne.

Przypominamy! Zgodnie z regulaminem przedstawicielem MZPN na meczu będą sędziowie i to oni będą weryfikować
stan murawy. Wyciąg z Regulamin IV ligi i klas niższych (Boiska, § 3, ust. 14): W przypadku nieprzewidzianej i
niezależnej od gospodarza przeszkody uniemożliwiającej rozegranie spotkania na wyznaczonym boisku, ma on
obowiązek przenieść zawody na inne boisko.

Podczas dzisiejszego Prezydium odbyło się losowanie kolejnych rund.
Ćwierćfinały, 28 kwietnia (środa), godz. 16:30 (termin rezerwowy 3 maja):