Garbarnia z brązowym medalem MMP U-15 w futsalu
ango | 2021-01-25 07:32:33

W dniach 22-24.01.2021 r. w Górznie k. Garwolina odbył się turniej finałowy młodzieżowych mistrzostw Polski w futsalu chłopców w kategorii U-15.

Do rozgrywek finałowych zakwalifikowały się 2 drużyny z Małopolski. Unia Tarnów zakończyła rozgrywki w fazie grupowej, natomiast Garbarnia Kraków zdobyła brązowy medal.

W grupie 2 eliminacyjnej Unia Tarnów przegrała z Constractem Lubawa 0-3, Rekordem Bielsko-Biala 0-5 i KP Polonia Leszno 1-2
W grupie 4 eliminacyjnej Garbarnia Kraków wygrała z Gwiazdą Ruda Śląska 3-2, z Jantarem Ustka 1-0 i zremisowała z Gattą Zduńska Wola 2-2.

Ćwierćfinały: APN GKS Futsal Tychy - Garbarnia Kraków 0-3, Bór Regut - Rekord Bielsko-Biała 0-3, AZS UMSC Lublin - Constract Lubawa 0-5, Red Dragons Pniewy - Jantar Ustka 4-3
Półfinały: Rekord Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków 2-0, Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy 7-0
O 3. miejsce: Red Dragons Pniewy - Garbarnia Kraków 3-5 (0-3). Bramki: Aleksander Kozak 2, Jakub Durkiewicz - Wojciech Pliszka 3, Olivier Skoczeń, Kacper Lupa
O 1. miejsce: Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała 0-1. Bramka: Radosław Górkiewicz

Garbarnia wystąpiła w składzie: Maciej Owsiak, Dawid Staśko, Paweł Blacha, Adam Kubiena, Wojciech Pliszka, Alan Kużdżał, Paweł Guzik, Kacper Lupa, Mikołaj Podkowa, Olivier Skoczeń, Mateusz Guczyński, Maciej Kasia. Trener: Maciej Gój.