Srebro młodziczek UKS 3 Staszkówka Jelna
ango | 2019-06-10 20:20:05

Duży sukces odniosły młodziczki UKS 3 Staszkówka Jelna. W ostatnim tygodniu (2-5 czerwca) brały udział w finałach mistrzostw Polski, które odbywały się w Koninie.

Zawodniczki z Jelnej wywalczyły srebrny medal, ulegając dopiero w finale tej prestiżowej imprezy zespołowi UKS SMS Łódź. Indywidualną nagrodę zdobyła Weronika Kaim, która została królową strzelców mistrzostw. W drodze do drugiego miejsca w mistrzostwach zespół UKS-u odprawił gospodarza imprezy, zespół Medyka Konin po rzutach karnych 5-3. W meczach grupowych piłkarki z naszego województwa zdobyły 7 punktów, zajmując pierwsze miejsce, pokonując Ślęzę Wrocław 2-0, Victorię Sianów 7-2 i remisując ze Stomilem Olsztyn 0-0.
W finałowej imprezie zespół UKS 3 Staszkówka Jelna wystąpił w następującym składzie: Czech Weronika, Kwaśniewska Amelia, Kafel Alicja, Lichoń Kamila, Dyl Emilia, Kornaś Kinga, Mróz Gabriela, Hebda Kinga, Kumor Kamila, Kumor Magdalena, Haliżak Mirabell, Małek Justyna, Kaim Weronika, Górowska Alicja, Turek Nicola, Madej Karolina. Trener: Michał Bąk.