Przeciwnikiem reprezentacji Małopolski będą przedstawiciele województwa Śląskiego.
Zbiórka zawodników o godzinie 7.45 w Szkole Sportowej Piłki Nożnej w Krakowie, os. Szkolne 18, gdzie zawodnicy zjedzą wspólne śniadanie i po nim wyjadą na mecz.
Powołani zostali:
Akademia Piłkarska 21: Jakub Nowiński, Oliwier Obara
Cracovia Kraków: Filip Kucharczyk
PUKS Karol Wadowice: Bartosz Zawojski
Sandecja Nowy Sącz: Adrian Salamon, Jakub Urlik, Igor Maślanka
Sokół Stary Sącz: Arkadiusz Świgut
Tarnovia Tarnów: Kacper Marszalik
Unia Oświęcim: Damian Fryc
Wisła Kraków: Bartosz Szynalik, Karol Szablowski, Tomasz Stanaszek, Adam Pieniądz, Maciej Pachel, Michał Prochwicz, Jakub Stępak, Jakub Tyliba
Lista rezerwowych:
Cracovia: Mateusz Mucha
Wisła Kraków: Dominik Maśnica
Akademia Piłkarska 21: Dawid Staśko
Fablok Chrzanów: Dawid Kraczka
Obecność powołanych zawodników jest obowiązkowa. W razie nieobecności konieczna jest informacja do trenerów do dnia 14.09.2018
Patryk Jałocha (662 921 123), Daniel Kubarski (886 964 909)
Zawodnicy winni posiadać: dokument tożsamości, kartę zdrowia, ochraniacze, buty do gry lanki, przybory toaletowe.
Rocznik 2005
Wydział Szkolenia MZPN informuje, że w dniu 18.09.2018 r. (wtorek) odbędzie się pierwszy mecz mistrzowski w rozgrywkach o Puchar PZPN im. Kazimierza Deyny (r. 2005).
Przeciwnikiem reprezentacji Małopolski będzie reprezentacja województwa Śląskiego.
Zbiórka zawodników o godzinie 7.45 w Szkole Sportowej Piłki Nożnej w Krakowie, os. Szkolne 18, gdzie zawodnicy zjedzą wspólne śniadanie i po nim wyjadą na mecz.
Na w/w zawody powołani zostali:
WISŁA Kraków – Mateusz Satuła, Wojciech Urbański, Maksymilian Rachfał, Radosław Pawłowski, Kacper Czepielik
SANDECJA Nowy Sącz – Karol Łatka, Kamil Łatka, Brajan Pogwizd, Michał Tokarczyk
OKOCIMSKI Brzesko – Kacper Rojkowicz, Konrad Augustyn (br.), Piotr Pitaś
UNIA Oświecim – Marcin Górkiewicz
AKADEMIA PIŁKARSKA 21 - Michał Głogowski
BRUK-BET TERMALICA Nieciecza - Daniel Cieśla, Norbert Łysik
KAROL Wadowice - Mateusz Stanek
KRAKUS Nowa Huta - Maksymilian Bień (br.)
Lista rezerwowych:
KAROL Wadowice - Kacper Podlipni (br.)
DOBRZANKA Dobra – Stanisław Hobot
UNIA Oświecim - Kacper Zajas
Obecność powołanych zawodników obowiązkowa, w razie nieobecności konieczna jest informacja do trenera - Marek Górecki (505 245 705).
Zawodnicy winni posiadać: dokument tożsamości, kartę zdrowia, ochraniacze, buty do gry lanki, przybory toaletowe.
Trener Koordynator Małopolskiego Związku Piłki Nożnej
Krzysztof Szopa