Termalica Bruk-Bet Nieciecza mistrzem Żabna
ango | 2018-07-03 12:19:53

Młodzi piłkarze Termalicy Bruk-Bet Nieciecza zwyciężyli w turnieju MiG Żabno zorganizowanym w ramach projektu „Małopolski Minimundial ‘2018”.

Z zawodach zorganizowanych w poniedziałek, 2 lipca br., na „Orliku” w Żabnie wzięły udział cztery zespoły: Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Unia Niedomice, Łęgovia Łęg Tarnowski i MLKS Polan Żabno. Rozegrano sześć pojedynków, w których padły następujące rozstrzygnięcia:

• Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Unia Niedomice 4-1,
• Łęgovia Łęg Tarnowski - MLKS Polan Żabno 1-4,
• Termalica Bruk-Bet Nieciecza - MLKS Polan Żabno 9-0,
• Łęgovia Łęg Tarnowski - Unia Niedomice 3-3,
• Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Łęgovia Łęg Tarnowski 10-1.
• Unia Niedomice - MLKS Polan Żabno 2-4.

Mistrzowska drużyna, zespół 12-latków z Niecieczy, wygrał trzy pojedynki, zdobył 9 pkt., strzelił 23 gole i stracił 2. Drugie miejsce wywalczył MLKS Polan Żabno, kolejne Unia Niedomice i Łęgovia Łęg Tarnowski.

W ekipie Termalica Bruk-Bet grali: Karol Piątek, Krzysztof Piątek, Nikodem Liro, Oskar Niziołek, Dawid Grabka, Wojciech Szuran, Bartłomiej Romański, Jakub Nita.

Po zakończeniu rywalizacji wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Dla zawodników przygotowano posiłek. Głównym organizatorem rozgrywek był Marian Fido

Mistrzowski zespół z Niecieczy będzie reprezentować Gminę Żabno w turnieju o mistrzostwo Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie, który zostanie rozegrany 11 lipca 2018 roku na obiektach sportowych w Oleśnie.