W środę półfinały Pucharu Polski na szczeblu Małopolski
ango | 2018-06-11 10:30:58

W najbliższą środę, 13 czerwca br o godz. 17:00, rozpoczną się półfinałowe mecze Pucharu Polski na szczeblu Małopolski. GKS Drwinia zagra z Popradem Muszyna, a Hutnik Kraków zmierzy się z Sołą Oświęcim.

Finał rozegrany zostanie 20 czerwca 2018 r. (godz. 17:00) na neutralnym boisku w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W półfinałach MZPN, w przypadku uzyskania po 90 minutach wyniku remisowego, sędzia główny zawodów zarządzi dogrywkę 2x15 minut i jeśli zajdzie potrzeba wykonywanie rzutów karnych wg obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną.

Warto przypomnieć, że w tym roku triumfator Pucharu Polski w Małopolsce otrzyma 40 tys. zł - 30 tys. zł z PZPN i 10 tys. zł z MZPN. Finalista dostanie 5 tys. zł z MZPN.