Konsultacja kadry MZPN: 1-0 z Dalinem w Myślenicach
info_foto
ango | 2016-10-27 16:57:56

W środę na sztucznej trawie obiektu w Myślenicach odbyła się pierwsza konsultacja reprezentacji Małopolski przed nową edycją UEFA Regions' Cup.

Jednym z punktów spotkania była gra kontrolna z IV-ligowym Dalinem. Po niezłej grze wygrali reprezentanci 1-0, choć okazji na kolejne trafienia nie brakowało. Dalin - zwłaszcza w pierwszej połowie - wyprowadzał groźne kontry. Jedyną bramkę strzelił w sytuacji jeden na jeden Wcisło po otwierającym podaniu Bieli.
Następną konsultację trenerzy Krzysztof Szopa i Piotr Giza planują na 19 listopada w Krakowie. Zapewne pojawią się nowe twarze, zwłaszcza z klubów czwartej ligi wschodniej.

Dalin Myślenice - Kadra MZPN 0-1 (0-0)
0-1 Maciej Wcisło
MZPN: Majerczyk (46 Wałach) - Sanok, Mikołajczyk, Więcek, Silczuk, Zawrzykraj, Szewczyk, Majcherczyk, Kawa, Stanek, Wcisło. Po przerwie: Wilk, Biel, Hebda, Kuliszewski. Nie grali Koper i Knapik.