Trampkarze Wisły halowym mistrzem Małopolski
ango | 2013-03-11 07:48:30

Trampkarze Wisły Kraków, pod kierunkiem trenera Ryszarda Czerwca, zwyciężyli w Halowych Mistrzostwach Małopolski.

W finale pokonali AS Progres Nowa Huta 3-0. Brąz wywalczył sensacyjnie Sokół Słopnice, który zremisował z MOSiR Bochnia 1-1, ale był skuteczniejszy w rzutach karnych (2-1).

Finałowy turniej odbył się w sobotę w hali pod balonem Cracovii przy ul. Wielickiej. Organizatorem był Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Wyróżnienia indywidualne przypadły krakowianom. Najlepszy zawodnikiem został uznany Bartosz Czarnecki (AS Progres Nowa Huta), najlepszym bramkarzem Łukasz Batko (Wisła Kraków). Tytuł króla strzelców wywalczył Ernest Świętek (Wisła Kraków) - 6 goli.

Puchary i nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom wręczali przewodniczący Wydziału Szkolenia MZPN Lucjan Franczak i organizator turnieju, zasłużony trener Aleksander Hradecki.

Więcej + zdjęcia TUTAJ

Zwycięski zespół trampkarzy Wisły Kraków z trenerem Ryszardem Czerwcem. Fot. RK (sportowetempo.pl)